Zor Kazanç Replikleri

Zor Kazanç Film Replikleri, Zor Kazanç Filminin Konusu Nedir, Pain Gain Filminin Replikleri, Zor Kazanç Filminin Oyuncuları, Zor Kazanç Filminin Karakterleri, Zor Kazanç Filmi Gerçek Hikayeden Uyarlanma, Zor Kazanç Filmi Daniel Lugo Replikleri, Zor Kazanç Filmi Mark Wahlberg Replikleri, Zor Kazanç Filmi Paul Doyle Replikleri, Zor Kazanç Filmi Anthony Mackie Replikleri, Zor Kazanç Filmi Dwayne Johnson Replikleri, Zor Kazanç Filmi Adrian Doorbal Replikleri.

Zor Kazanç filmi gerçek bir hikâyeden uyarlanan orijinal adı Pain & Gain olan 2013 yılı Amerikan yapımı aksiyon, komedi ve suç türü film Türkçeye Zor Kazanç olarak çevrilmiştir.

Zor Kazanç Filminin Konusu: Florida şehrinde yaşayan iki arkadaş Daniel Lugo ve Paul Doyle zamanlarının büyük bir bölümünü vücut geliştirme salonlarında geçirirler. Başka işleri olmayan bu ikili bir gün bir haraç ağının içine düşerler ve başlarına beklemedikleri işler açılır.

Michael Bay tarafından yönetilen komedi aksiyon türündeki filmde Mark Whalberg, Dwayne Johnson ve Anthony Mackie filmin başrollerini oynuyor.

Zor Kazanç Filminin Oyuncu Kadrosu: Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Tony Shalhoub, Ed Harris, Rob Corddry, Bar Paly, Rebel Wilson, Ken Jeong, Michael Rispoli, Keili Lefkovitz, Emily Rutherfurd, Larry Hankin, Tony Plana, Peter Stormare, Persi Caputo, Yolanthe Cabau ve Mark Wahlberg

Zor Kazanç Filminin Karakterleri: Daniel Lugo karakterini Mark Wahlberg, Paul Doyle karakterini Dwayne Johnson, Adrian Doorbal karakterini Anthony Mackie, Victor Kershaw karakterini Tony Shalhoub, Ed DuBois karakterini Ed Harris, John Mese karakterini Rob Corddry, Sorina Luminita karakterini Bar Paly, Robin Peck karakterini Rebel Wilson, Johnny Wu karakterini Ken Jeong, Krisztina Furton karakterini Keili Lefkovitz, Analee Calvera karakterini Yolanthe Cabau, Judy karakterini Persi Caputo ve Carolyn DuBois karakterini Emily Rutherfurd canlandırmıştır.

Zor Kazanç Filminin Replikleri:

Bazen 20. katta bile dibe vurduğun olabilir. Seçeneğim vardı. Hızlıca aşağıya düşmek ua da tırmanmaya devam edecek bir yol bulmak.

Bazı insanlar güzel bir şeyin ne olduğunu, yüzlerine parlamadan bilemezler.

Hayata eşit şekilde başlarız, biraz kan ve kas. Muhteşem bir potansiyelin planı. Pek çok insan bu potansiyellerini geliştiremezler. O pek çok insan gibi olmadığımı çok önceden biliyordum. Çünkü çalışma iradeniz varsa, her şeyi yapabilirsiniz. İşte bu bizi büyük yapar. İlk başladığında, Amerika sadece bir avuç sıska koloniden ibaretti. Şimdi ise, dünyanın en şekilli ve şişkin kaslı vücutlarının ülkesi. Bu oldukça harika bir şey.

Kendini kanıtlamanın en iyi yolu, kendine daha iyi davranmandır.

Adım Daniel Logo. Ve ben vücut geliştirmeye inanıyorum.

Ağırlıkları neden sevmiyorum biliyor musun? Çünkü gerçekten ağırlar.

İsa yücedir. Ama kokain, kraldır.zor kazanc replikleri

Çünkü ben yapanlardanım.

Aman Tanrım. Bu adam beni anlıyor.

En azından seninkiler çikolata kaplı kuru üzüm.

Bir adamı kaçırıp elindekileri alamazsın.

3.75/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.