Zoey Deutch Sözleri

Zoey Deutch’un Vampir Akademesi Sözleri, Zoey Deutch’un Resimleri, Zoey Deutch’un Amerikan Rüyası Hakkındaki Sözleri, Zoey Deutch’un Sinema Hakkındaki Sözleri, Zoey Deutch’un Röportajları, Zoey Deutch’un Tutku Hakkındaki Sözleri, Zoey Deutch’un Sevmek Hakkındaki Sözleri, Zoey Deutch’un Rose Hathaway Sözleri, Rose Hathaway’ın Sözleri.

Bu yazımızda Amerikalı güzel oyuncu Zoey Deutch’un sözlerine yer vereceğiz. Ama öncesinde Zoey Deutch kimdir biraz tanıyalım.

Zoey Deutch 10 Kasım 1994 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. 1,63 cm boyundan güzel oyuncu Zoey Deutch  Vampir Akademisi filminde Rose Hathaway karakterini canlandırmıştır.

Tam adı Zoey Francis Thompson Deutch olan orijinal adı Vampire Academy Türkçeye Vampir Akademisi olarak çevrilen 2014 Amerikan yapımı filmin Rose Hathaway karakteri Amerikalı sinema oyuncusu Zoey Deutch’un sözleri:

İradeli olduğum kadar tutkuya meraklı biriyim.

Ben sevdiğim zaman tüm kalbimle severim.Zoey Francis Thompson kimdir

Ülkemi seviyorum ve gurur duyuyorum ama Amerikan rüyasının hala var olduğundan emin değilim. Sinemada var olduğu kesin.

Bence sinema Yabancı insanlara hikayeler anlatmak, onlara ulaşmak, hayatlarını etkilemek ve ruhlarını canlandırmak gibi muhteşem bir fırsat, muazzam bir hediyedir.

2.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.