Zayıf Bedenlere Yüktür Aşk-Dilek Pehlivan

Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür Kitabını Oku, Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür Kitabından Alıntılar, Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür Kitabının Konusu, Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür Kitabından Sözler, Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür Kitabından Resimli Sözler.

Şarkıcı ve sunucu şair Dilek Pehlivan, ilk kitabı Zayıf Bedenlere Yüktür Aşk Postiga Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür kitabında kısa öyküler ve şiirler yer almaktadır.

Dilek Pehlivan’ın Zayıf Bedenlere Yüktür kitabından alıntılar, sözler.

Seni seviyorum desende kefilin var mı? diye soracaklar var.

Ey şehir seni bu gece terk ediyorum. Beni mutlu eden sevdiklerimi, umutlarımı, yarınlarımı, içine gam keder, az da olsa sevinç biriken bu odamı, yıllanmış tozu alınmamış, hatırladıkça bir ah çektiren anılarımı, bayram arifelerinin coşkularını, odayı büsbütün saran cevizli kadayıf, mantı kokusunu, öpülen elleri, coşkuyla yenen şekerleri, sorulan hatırları, on yedi yaş bunalımlarını, ilk aşık oluşumu, kalp çarpıntılarımı, ilk ayrılıklarımı, gözyaşlarımı, umutsuzluklarımı, yalnız kalışlarımı, şiirlerimi, ilham perilerimi… en sonunda ey şehir, seni, sana bırakıyorum. Ey şehir, seni bu gece terk ediyorum.Zayif Bedenlere Yuktur Ask Dilek Pehlivan Sozleri

Duyguların yansıması için kullanılan kalemin ucu ne kadar sivri olursa o kadar batar insanın yüreğine ve aşk dolu bir yüreği taşıması çok zordur zayıf bedenin. Hislerinin gölgesinden kurtulamayanlar, aşkın aydınlığında gözleri kamaşanlar ve ruhlarını zayıflıklarının altında saklayanlar okusunlar. Çünkü sevmek güç ister.

Rüzgârla konuştum, seni anlattım ona. Sensiz iyice yaşanmaz oldu buralarda. Meğer hayatımın tuzu biberiymişsin de, değerini bilemedim, affet. Şimdi gözlerim seni arar, bu şehrin her karesinde izlerin var.

2.64/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.