Yüzü Olmayan Adam-Sinem İşler

Wattpad‘ta Çok Okunan Romantik Aşk Romanlarından; Yüzü Olmayan Adam

Yazar Sinem İşler wattpad‘ta yazdığı Bana Ait adlı romanı ile wattpad‘in en çok okunan yazarları arasında yer almıştı. Romanın wattpad üzerinden çok okunması ve beğenilmesi sonucunda wattpad hikayesi Bana Ait kitap olarak okurlarla buluşmuştu.

Bana Ait romanı yazarın yayımlanan ilk kitabıdır. Sinem İşler’in Bana Ait kitabından sonra ikinci romanı Yüzü Olmayan Adam kitabı okurlarla buluştu.

Sinem İşler’in Bana Ait kitabından en güzel alıntıları, sözleri okumak isteyenler sitemizde Bana Ait-Sinem İşler sayfasından okuyabilir.

Yüzü Olmayan Adam hikayesi kurgusu ile hikayesi ile wattpad okuyucuların dikkatini çeken hikayeler arasında yer aldı. Wattpad’ta Sinem İşler’in Bana Ait hikayesini okuyanlar Sinem İşler’in Yüzü Olmayan Adam hikayesini beğendiler.

Sinem İşler’in Yüzü Olmayan Adam wattpad hikayesi kitap olarak raflarda yerini aldı.

Sinem İşler’in Yüzü Olmayan Adam kitabı Papillon Yayınları etiketi ile çıktı. Sinem İşler’in Yüzü Olmayan Adam romanı Papillon Yayınları tarafından 2016 yılında yayımlandı.

Sinem İşler’in Yüzü Olmayan Adam kitabının sayfa sayısı 480 sayfadan oluşmaktadır.

Sinem İşler’in Yüzü Olmayan Adam kitabından alıntılar:

Sen benim öteki yarımsın kumrum, varlık sebebim, benimsin… Ben de senin…

Emek vermeden hiçbir şey vücut bulmaz, mevcut da olamaz. Aynı sıkıntı çekmeden, olgun bir insan olunamayacağı gibi… Varlığın, yaptıklarının karşılığıdır burası, ne fazlası ne de eksiği… Dünyadaki görevin yeni başlıyor Duru, dolayısıyla buradaki de… Senin cenneti oluşturmakta ki görevin çevreni temizlemektir. Göründüğünün aksine çok meşakkatli ve zorlu bir iştir. Merak etme yalnız değilsin, şu kayıkta gördüğün adam senin geleceğin. Buradaki görevi suyu temizlemek, zamanı geldiğinde birbirinize destek olmak için birleşeceksiniz…” Ardından senelerdir rüyalarımda hayat bulan, yüzünü bir kere olsun seçemediğim için; ‘Yüzü Olmayan Adam’ ismini taktığım kişiyi sık sık görmeye başladım Merve…

Ama rüyandaki yaşlı adam zamanı gelince birleşeceksiniz demiş. Duru, bu adam senin ilerideki eşin olmasın?yuzu-olmayan-adam-sinem-isler

Orası öyle, yine de sonuçta rüya… Gerçekleşen rüyalar görüyorum, insanların duygularını hissettiğim için aralarında rahatsız oluyor, o yüzden astral düzlemde geziyorum. Konu benim iyi veya kötü olmamla alakalı değil, farklıyım. İnsanlar anlam veremedikleri, somut olmayan şeylerden çekiniyor en kötüsü de dışlıyor. Deli olduğumu düşünmesinler diye herkesten kendimi sakınmak zorundayım. Ne olduğumu öğrendiklerinde verecekleri tepkilerden korkuyorum. Benimle yakınlaştıktan kısa süre sonra mantıksız buldukları davranışlarıma şüpheyle bakacaklarını biliyorum. Hiç kimse benimle birlikte olmak istemez, dedim ya sonuçta rüya…

3.35/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.