Yürüyen Ölüler Replikleri-The Walking Dead Replikleri

Yürüyen Ölüler Dizisi Replikleri, The Walking Dead Dizisi Replikleri, Yürüyen Ölüler Dizisi Rick Replikleri, Yürüyen Ölüler Dizisi Glenn Replikleri, Yürüyen Ölüler Dizisi Daryl Replikleri, Zombi Filmi Dizisi Replikleri, The Walking Dead Dizisi Daryl Gerçek Adı Nedir, The Walking Dead Dizisi Rick Gerçek Adı, The Walking Dead Dizisi Rick Sözleri, The Walking Dead Dizisi Shane Replikleri.

The Walking Dead; Zombi dizileri arasında şimdiden efsane olmuş bir dizi. Orijinal adı ”The Walking Dead” olan Türkçe’ye ”Yürüyen Ölüler” olarak çevrilen bu müthiş dizinin oyuncusu kadrosu da kendi gibi müthiş.

Andrew Lincoln ”Rick Grimes” karakterini, Steven Yeun ”Glenn Rhee” karakterini, Chandler Riggs ”Carl Grimes” karakterini, Norman Reedus ”Daryl Dixon” karakterini, Melissa McBride ”Carol Peletier” karakterini, Lauren Cohan ”Maggie Greene” karakterini, Jon Bernthal ”Shane Walsh” karakterini ve ”Prison Break” dizisindeki ”Dr. Sara Tancredi” karakteri ile tanıdığımız Sarah Wayne Callies ise ”Lori Grimes” karakterini canlandırmaktadır.

”The Walking Dead” Türkçe’ye ”Yürüyen Ölüler” olarak çevrilen bu güzel diziden bazı replikler:

Lori: Bu dünyada yanlış olanı yapmak çok kolay.The Walking Dead Replikleri  Yuruyen oluler Replikleri

Darly: Çekip giden ben olabilirim ama terk eden yine sensin.

Michonne: Mesih kompleksinin bulaşıcı olduğunu bilmezdim.

Morgan: Senin gibi iyi insanlar her zaman ölür. Kötü insanlar da öyle. Ama aciz insanlar, benim gibi insanlar dünyaya kök salarız biz.

4.27/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.