Yunus Oran Kimdir

Youtube Kanalı Hayalhanem’deki Videoları ve Çıkarmış Olduğu Cennete Kadar Yolun Var Kitabı İle Tanınmayan Başlayan Konuşmacı, Yazar Yunus Oran’ın Hayatı:

Yunus Oran Kimdir?

Yunus Oran 1991 yılında Batman’da doğdu. Yunus Oran’ın babası öğretmen annesi ise ev hanımıdır. Yunus Oran beş çocuklu bir ailenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya geldi.

Yunus Oran üniversite eğimini Mersin Üniversitesi’nden aldı. Yunus Oran Mersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni kazandı.

Yunus Oran ve Hayalhanem

Yunus Oran Mersin’de eczacılık fakültesi okurken Hayalhanem ile tanıştı. Yunus Oran Hayalhanem İlim ve Kültür Derneği’nde aktif çalışmalarda bulundu.

Yunus Oran’ın İlk Kitabı Çıktı.

Yunus Oran, Cennete Kadar Yolun Var adlı ilk kitabını 2016 yılında çıkardı. Cennete Kadar Yolun Var kitabı yazarın ilk kitabıdır. Yunus Oran Cennete Kadar Yolun Var adlı ilk kitabını Nesil Yayınları etiketi ile çıkardı.

Nesil Yayınları etiketi ile çıkan Yunus Oran’ın Cennete Kadar Yolun Var kitabı kitapseverler tarafından yazarın ilk kitabı olmasına rağmen büyük beğeni topladı.

Yunus Oran’ın Cennete Kadar Yolun Var kitabı kısa sürede çok satan kitaplar arasında yer aldı.

Yunus Oran’ın Hayalhanem Sohbetleri

Kısa sürede adından söz ettiren genç yazar Yunus Oran’ın tanınmasındaki en büyük katkı şüphesiz Hayalhanem İlim ve Kültür Derneği’nde aktif olarak çalışması ve internette Hayalhanem youtube kanalında yapmış olduğu sohbetlerdir. Hayalhanem İlim ve Kültür Derneği’nin Youtube Kanalı Hayalhanem’de yer alan videoları çok kısa sürede yüz binlerce kişi tarafından izlenmiştir.

yunus-oran-kimdir-resimleriYazarlığa Cennete Kadar Yolun Var kitabı ile adım atan genç yazar, konuşmacı Yunus Oran ayrıca kitabı ile kitapları çok satan yazarlar arasında yer aldı.

Yunus Oran’ın Cennete Kadar Yolun Var kitabından en güzel alıntıları, sözleri sitemizde Cennete Kadar Yolun Var-Yunus Oran sayfasından bulabilir ve okuyabilirsiniz.

Yunus Oran’ın Kitapları:

Cennete Kadar Yolun Var

Sen O’na Aşıksın

4.13/5 (310)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Buse Naz dedi ki:

    Yunus Oran’ı ve tüm hayalhanemi severek takip ediyorum. Kitaplarınız ve sohbetleriniz çok güzel. Allah yolunuzu açık etsin ve hepinizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.