Yolanthe Cabau Sözleri

Yolanthe Cabau SozleriYolanthe Cabau’nun Söylediği Sözler, Yolanthe Cabau Kimdir, Yolanthe Cabau’nun Özlü Sözleri, Yolanthe Cabau’nun Resimleri, Yolanthe Cabau Yenge Sözleri, Yolanthe Cabau Galatasaray Taraftarı Hakkındaki Sözleri.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldız Wesley Sneijder’in eşi olmasından dolayı Galatasaray taraflarının Yenge diye hitap ettiği Yolanthe Cabau’nun sözleri:

Galatasaray tarafları bana yenge diyerek beni ailelerine aldılar.

Wesley gerçekten çok tatlı bir adam ve herkes için çok büyük bir kalbi var. İşim konusunda Wesley’in fikrini alırım fakat izin istemem.

Hindistan’da yedi sekiz yaşlarındaki küçük kızları ailelerinden ayırdıklarını ve küçük kızlara tecavüz edildiğini öğrendim. Hindistan’a gittim ve orada ne olduğunu görünce gerçekten çok üzüldüm. Bence bir çocuğun başına gelebilecek en kötü şey budur. Bedenlerini bile onlardan almak istiyorlar. 5 yılda birçok kızı kurtardık.

Türkçe öğrenmeye çalışıyorum. Çünkü Türkiye’de yaşıyorum ve pek çok Türk arkadaşım var ayrıca bence burada yaşadığımı hissetmek için Türkçeyi öğrenmem lazım. Bu o ülkeye olan saygı da demektir. Ben de bu yüzden elimden geldiğince Türkçe öğrenmeye çalışmalıyım diyorum.

Evlendikten sonra hayatım çok değişti. Evlenmeden önce Hollanda’da sunuculuk, oyunculuk ve modellik kariyerime devam ediyordum ve ayrıca endi iç çamaşır markam vardı ve onunla ilgileniyordum.

Galatasaraylı taraftarlar bana yenge diyor. Beni ailelerin içine soktular. Bu çok özel bir duygu. Beni gerçekten tanımıyorlar fakat sanki tanıyormuşçasına sevip sahip çıkıyorlar. Başka ülkelerin insanları böyle değil, bence bu Türk insanına has bir özellik. Kadın olsun, erkek olsun bana yenge diye sesleniyorlar ve yolda gördüklerinde ”Yenge bir fotoğraf çektirebilir miyiz?” diyorlar.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.