Yener Demiroğlu Röportaj

Gece Düşüm, Yüreğini Uzat Kitaplarının Yazarı Yener Demiroğlu İle Yaptığım Röportaj.

Merhaba Yener Bey Öncelikle Sizi Yakından Tanıyabilir Miyiz, Yener Demiroğlu Kimdir, Kendinizden Kısaca Bahsedebilir Misiniz?

Yener Demiroğlu: 1990 Doğumluyum ve Kocaeli’nde ikamet etmekteyim… Sessizliği seven biriyimdir. Kimine göre iyi kimine göre ise kötüdür bu… Şiire başlangıcım lise yıllarında başladı. Yazmayı her geçen gün daha içten ve gönülden emek vererek ilerlettim. Sosyal medyada yazdığım paylaşımların beğenileri gün geçtikçe artmaya başladıkça bunların ayrı kâğıtlar üzerinde değil de bir bütün halinde olması gerektiğini düşündüm ve kitap yazma fikrini daha çok benimsedim. Bir bakıma benim cümlelerime değer veren dostlarım teşvikte bulundu kitap çıkarma konusunda. Ve kısacık cümlelerle yeni yeni insanlar tanımaya başladım. Şimdilerde ise yeni romanımı yazmanın heyecanı içerisindeyim.

Şu An Herhangi Bir Yayın Organında Yazı Yazıyor Musunuz?

Yener Demiroğlu: Şu anlık yazmıyorum.

Facebook, Twitter, Instagram Gibi Sosyal Medyaları Kullanıyor Musunuz?

Yener Demiroğlu: Sosyal medya hesaplarım var. Vakit bulabildikçe paylaşımlarımı yapıyorum.

En Çok Beğendiniz Yazar Kimdir?

Yener Demiroğlu: Birçok yazarı okur takip ederim ama herkesin ayrı bir kahramanı vardır gönlünde. Benim kahramanım, adı gibi Kahraman Tazeoğlu. Cümleleriyle aşkı, yüreğimize dokunduran insan.

Şimdiye Kadar Kaç Tane Yayımlanmış Kitabınız Var?

Yener Demiroğlu: 2 adet kitap bulunmakta. İlk kitabım Gece Düşüm, şiir ve deneme türünden oluşmakta. Yayınevi ile olan sözleşme sonlandırıldığından dolayı satışı şu anlık yok. Satışı devam eden ikinci kitabım ise Yüreğini Uzat. Yine aşk anlatan bir kitap. Kalbe dokunacak ve kendinizi aşkın içinde bulabileceğiniz cümlelerle, kelimelerle anlatılmış, şiir, deneme, kısa sözler ve hikaye içeriğinden oluşan kitap.  Satışı online internet siteleri olan D&R Kitap, Kitapyurdu.com ve İdefix vb. sitelerde, ayrıca kitabevlerinde sipariş vererek ulaşmanız mümkün.yener demiroglu roportaji

Hayranlarınıza Söylemek İstediğiniz Bir Şey Var Mı?

Yener Demiroğlu: Bana destek olan, beni yalnız bırakmayan, artılarımı veya eksiklerimi söyleyerek bana yol gösteren tüm gönül dostlarıma ve okurlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Röportaj İçin Teşekkür Ederiz. Eklemek İstediğiniz Bir Şey Var Mı?

Yener Demiroğlu: Ben teşekkür ediyorum.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.