Yemin-Fatih Murat Arsal

Fatih Murat Arsal’ın Yemin Kitabını Oku, Fatih Murat Arsal’ın Yemin Kitabından Sözler, Fatih Murat Arsal’ın Yemin Kitabının Konusu, Fatih Murat Arsal’ın Yemin Kitabı Hakkında.

Fatih Murat Arsal‘ın Yemin romanı Ephesus Yayınları tarafından yayımlanmıştır. Ephesus Yayınları’ndan çıkan Fatih Murat Arsal‘ın Yemin kitabı 608 sayfadan oluşmaktadır.

Nefretten Sonra’ adlı romanın yazarı Fatih Murat Arsal’dan güzel bir kitap daha ‘Yemin’ ve bu güzel kitaptan bazı alıntılar:

Genç kız evden çıkmadan önce bir an durdu. Kapının yan tarafındaki büyük boy aynasında görüntüsüne son kez baktı. Kısa sarı saçlarını aceleyle düzeltti. Bu düz kesimli saçlar yüzünü gayet güzel çevreliyor ve kendisine çok yakışıyordu. İri mavi gözlerinin üzerindeki açık mavi farın taşan kısmını parmağının ucuyla temizledi…

Adı gibi “Kara” bir geçmişi olan, tehlikeli bir adamdı o… Hayat dolu bir genç kız için asla uygun değildi. Çoğu zaman insanı sinir edecek kadar kaba, yontulamayacak kadar sert, can sıkacak kadar suratsız ve…

…ve görmezden gelinemeyecek kadar yakışıklı!

Sen dizlerinin üzerinde sürünerek gelsen de… Seninle asla evlenmem!

Ceza öpücüğü her ikisi için de büyük hataydı! İlişkileri bir anda karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal aldığında, kalbi kırılan genç kız büyük bir yemin etti!

Güzel yüzü biraz yumuşadı. Madem öyle, bu adama birkaç nezaket dersi verebilirdi. Yanlış kayaya tosladığını gösterebilirdi. Kavisli kaşları bu sefer havalandı.Yemin Fatih Murat Arsal

Bütün üniversiteyi peşinde koşturmuş, bolca kalp kırmış, ciddi hiçbir ilişkiye girmemiş arkadaşı, bir mankeni bile kıskandıracak kadar güzel bir vücuda sahipti. Güzel yüzü ise tarif bile edilemezdi.

Sıkıntıyla başını kaldırdı. Güzel kavisli kaşları hafifçe çatılmıştı. Korumasının suratına baktı. Onun da suratı pek neşeli değildi. Her zamanki gibi yani! Ruhsuz adam!

2.64/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.