Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar-Ahmet Kiraz

Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar Şiir Kitabının Yazarı Kimdir, Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar Kitabından Sözler, Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar Kitabı Kaç Sayfa, Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar Kitabının Konusu, Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar Kitabı Hakkında.

Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar adlı şiir kitabı Karina Yayınevi’nden çıktı.

Karina Yayınevi tarafından yayımlanan Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar kitabı 80 sayfadan oluşmaktadır.

Ahmet Kiraz’ın Yaşarken Hissi Beyan Olmayanlar şiir kitabından alıntılar:

Dünyanın telaşı içinde var olma çabasına takılan onca unutkanlığımız, onca gönül koyanımız var… Kim bilir gözyaşlarına ortak olamadığımız kaç vicdan azabı, her gece uykularımızı bölüyor… Öyle ya, yetişemediğimiz dünler değil mi gözlerimizi uzaklara daldıran… Yaşarken hissettiklerimiz bu kadar boynumuzu bükmüşken, hiç düşündünüz mü?

Ahmet Kiraz, güçlü kalemi ve önümüzdeki yıllarda edebiyat coğrafyasında izlerine sıklıkla rastlayacağımız dizeleri ile şiirde gelenek ile gelecek arasında bir köprü kuruyor; zaman zaman köklü şiir geleneğimize bir selâm çakıyor zaman zamansa yeni anlatım biçimlerinden örnekler sunuyor.

Yasarken Hissi Beyan Olmayanlar kitap Ahmet KirazAma en önemlisi, tüm bunları, en insancıl duyguları, özgün bir üslupla okurun yüreğine işlerken yapıyor…

İnsana gam düşünce mi hep şiir olur bu gökyüzünü, yeşeren toprağı bu denli küstürmeyin, üzmeyin asıl kelimeler vuslat çiçeğine dokununca anlam bulur. Eriğin ham hâlinde kavrulur acılar, mayhoşça unutulur şair, bahar doğunca güneş olur.

2.68/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.