Yabancı Veyl-Öznur Yıldırım

Wattpad‘in En Çok Okunan Yazarlarından Öznur Yıldırım‘ın İkinci Romanı Yabancı Veyl Romanı Çıktı.

Kitap olan Wattpad hikayelerini okumayı sevenler Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl kitabını okumalı.

Öznur Yıldırım yayımlanan ilk kitabı Yabancı Şahmeran romanı çok satan wattpad kitapları arasına girdi. Wattpad yazarlarından Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Şahmeran romanı yayımlanır yayımlanmaz büyük ilgi. Öznur Yıldırım‘ın ikinci kitabı olan Yabancı Veyl romanı ilk romanı Yabancı Şahmeran gibi kitapseverlerin büyük beğenisi topladı.

Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl kitabını çıkar çıkmaz çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer almaya başladı.

Wattpad‘in sevilen yazarlarından biri olan hikayeleri çok okunan Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl romanı kitapseverlerle buluştu.

Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl adlı hikaye kitabı 2017 yılında raflarda yerini aldı. Kitapları çok satan wattpad yazarlarından olan Öznur Yıldırım, 2017 yılında yayımlanan Yabancı Veyl kitabı da kısa süre de çok satan kitaplar listesinde kendine yer buldu.

Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl romanı Pegasus Yayınları etiketi ile çıktı. Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl kitabı Pegasus Yayınları tarafından 2017 yılının Şubat ayında yayımlandı.

Pegasus Yayınları tarafından yayımlanan Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl kitabının sayfa sayısı 600 sayfadır.

Öznur Yıldırım‘ın Yabancı Veyl kitabından alıntılar:

Tanrı, şeytanın inini cennete sakladı.

Kahverengi gözleri bana kabuk bağlamış yaraları anımsatan küçük bir kız çocuğu tanıdım. Onu parçaladım, mahvettim, yok ettim. Onu korudum, kurtardım, var ettim. Zihnimi durduramadım. Bir rüzgâr esti ve tavandaki lamba uğursuz bir ses çıkararak yavaşça sallandı. Gökyüzümü kara bulutlar kapladı, yağmur yağdı. Terk edilmiş bir kasabada geceler kimsesizdi, güneş yok oldu, ay sabah olunca doğdu. Boş bir arazide bir yel değirmeni döndü, döndü, döndü…

Sonra sana bir masal anlattım.

Ve seni ölüm uykusuna yatırdım.

Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde kalbur saman içinde uzak diyarlarda küçük bir kız çocuğu küçük bir kadının ruhunda ölü bulunmuş. Küçük kızın cesedini gören gelecek, geçmişin intihar ettiği yer olmuş. Ruhunda bir ceset taşıyan küçük kadının gözyaşları birer Abrus tohumuna dönüşmüş. Hiçlik toprakların altına damar gibi yayılmış. Karanlık her yeri sarmış. Ardından karanlığın içinde bir kibrit yanmış. Geçmiş, geleceğin üzerinde kendini ateşe vermiş ve gelecek geçmişle birlikte yok olmaya başlamış.

3.32/5 (53)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.