Wattpad Hikayesi Yeni Dünya

Yeni Dünya Wattpad Hikayesini Oku, En İyi Wattpad Hikayeleri, Yeni Dünya Wattpad Romanının Konusu, Yeni Dünya Wattpad Romanını Oku.

Yeni Dünya Wattpad Hikayesinin Konusu:

Eski Dünya’nın Yeni Dünya diye isimlendirilmesi küresel bir savaş sonrası oldu. Bu savaş bazılarına göre kıyamet öncesi son savaştı. Melhame-i Kübra, Armageddon, 3. Dünya Savaşı, Yeni Dünya Savaşı gibi birçok isimle anıldı.

Tokres, genç bir hacker. Binlerce güvenlik şifrelerini kırdı, aşılmaz sanılan güvenlik duvarlarını aştı. Bir gün bilmeden bilinmeyeni öğrendi. O günden sonra ne kendisi ne de dünya eski gibi olmayacaktı.

Yeni Dünya Wattpad Hikayesinden Alıntı:

Geleceği, yaşayan her insan gibi merak etmiştik. Geçmişte düşündüğümüz gelecek, şu an yaşadığımız an mıydı? Yoksa hala gelmesini beklediğimiz bir gelecek mi vardı?

Teknoloji o kadar hızlı gelişiyordu ki gelişen teknoloji her şeyi değiştiriyordu. Değişen teknolojiyle birlikte artık adına Yeni Dünya dedikleri bir dünya vardı.

Eski Dünya’nın Yeni Dünya diye isimlendirilmesi küresel bir savaş sonrası oldu. Bu savaş bazılarına göre kıyamet öncesi son savaştı. Melhame-i Kübra, Armageddon, 3. Dünya Savaşı, Yeni Dünya Savaşı gibi birçok isimle anıldı.

Eski dünya savaşlardan terör saldırılarından çok çekmişti. Artık Yeni Dünya ile savaşlar, terör saldırıları affedilmez suçlar kapsamındaydı. Her ne sebeple olursa olsun Yeni Dünya’da hiçbir ülke savaş ilan edemezdi.

Yeni Dünya’nın en önemli gördüğü kavramdı güvenlik. İnsanların güvenliğinden ziyade genel toplumun güvenliği önemliydi. Bireysel güvenlik kanunları eski dünya düzeni ile biraz farklılık gösterse de bir nevi aynıydı. Önemli olan toplumların güvenliydi. Geleceği oluşturan toplumlardı.

Yeni Dünya’yı düşündükçe Alvin Toffler’ın şu sözü aklıma geliyor. ”İlk çağlarda güçlü olan, endüstri çağında zengin olan kazanırdı. Bilgi çağında ise bilgili olan kazanacaktır.”

Yeni Dünya Wattpad Hikayesinin Tamamını Aşağıdaki Linkten Okuyabilirsiniz.

https://www.wattpad.com/story/167393551-yeni-d%C3%BCnya

Yeni Dünya Wattpad Hikayesi Oku

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.