Warcraft Replikleri

World of Warcraft Kısaca WOW Diye Kısaltılan Oyun Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Adı İle Sinema Filmi Olarak Karşımıza Çıkıyor.

Warcraft Oyunu Film Oldu.

Özgün adı Warcraft olan ve Türkiye’de Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması adı ile 3 Haziran 2016 yılında vizyona girdi.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi; fantastik film sevenlerin ve özellikle Warcraft oyununun fanlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir yapım.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminde birçok ünlü isim yer almakta özellikle Vikingler dizisindeki efsanevi Viking savaşçısı Ragnar Lothbrok karakterini canlandırması ile tanıdığımız Travis Fimmel, Warcraft filminde bu kez karşımıza Anduin Lothar karakteri ile çıkıyor.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminde; Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Robert Kazinsky, Clancy Brown, Daniel Wu, Ruth Negga, Anna Galvin, Callum Keith Rennie, Burkely Duffield, RyanRobbins, Dean Redman rol almıştır.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Anduin Lothar karakterini Travis Fimmel, Ork Durotan karakteri Toby Kebbell, Garona karakterini Paula Patton, Medivh karakterini Ben Foster, Llane Wrynn karakterini Dominic Cooper, Khadgar karakterini Ben Schnetzer, Orgrim karakterini Robert Kazinsky, Blackhand karakterini Clancy Brown, Gul’dan karakterini Daniel Wu, Draka karakterini Anna Galvin, Moroes karakterini Callum Keith Rennie, Callan karakterini Burkely Duffield, Karos karakterini Ryan Robbins, Varis/Caged Frostwolf karakterini Dean Redman canlandırmıştır.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Filminin Konusu:

Yaşadıkları yerin yok olmaya başlaması ile hayatta kalan Ork savaşçıları yeni bir koloni oluşturmak amacı ile Azeroth krallığının eteklerine gelirler.  Fakat Azeroth krallığı tarafından bu pek hoş karşılanmayacak veiki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Filminin Yönetmeni Kimdir?

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminin yönetmenliğini İngiliz yönetmen Duncan Jones üstlenmiştir. Gelecek vaat eden genç yönetmenlerden olan Warcraft filminin yönetmeni Duncan Jones daha önce 2011 yapımı özgün adı Source Code olan Yaşam Şifresi adlı filmin, 2009 yapımı özgün adı Moon adlı Ay filminin yönetmenliğini yapmıştır.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Filminin Senaryosu Kime Aittir?

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminin senaristliğini Charles Leavitt ve Duncan Jones yapmıştır.Warcraft filmi Replikleri

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminin en güzel replikleri:

Halkımızın hayatta kalması için burayı yuvamız yapmalıyız.

Birleşmezsek dünyamız yok olacak.

Orkların savaştan başka hayatları yoktur.

Kendi türüne karşı insanların tarafındasın.

3.94/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.