Vampir Günlükleri Replikleri

The Vampire Diaries Vampir Günlükleri Dizisinin En Güzel Replikleri, The Vampire Diaries Vampir Günlükleri Dizisinin En Güzel Sözleri, The Vampire Diaries Vampir Günlükleri Dizisinin Konusu, Karakterleri, Oyuncuları Kimlerdir, The Vampire Diaries Vampir Günlükleri Dizisi Hakkında.

Orijinal adı The Vampire Diaries olan Lisa Jane Smith’in aynı romanından televizyon dizisi olarak uyarlanan Vampir Günlükleri büyük bir beğeni toplamıştır. L. J. Smith’in romanından Kevin Williamson ile Julie Plec tarafından 2009 yılında televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır.

Vampir Günlükleri dizisi daha sonra The Originals olarak Vampir Günlükleri’nin başlangıcı anlatan Vampir Türlerinin kökenini anlatan televizyon dizisi de büyük beğeni toplamıştır.

Ayrıca Julia Plec The Originals Yükseliş adlı romanının da yazarıdır.

The Vampire Diaries Vampir Günlükleri Dizisinin Konusu: Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon‘ın kasabaya gelmesiyle, Elena’yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.

The Vampire Diaries Vampir Günlükleri Dizisinin Oyuncuları: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Kat Graham, Candice Accola, Zach Roerig, Michael Trevino, Mia Kirshner, Steven R. McQueen, Matthew Davis, Joseph Morgan, Marguerite MacIntyre, Daniel Gillies, Claire Holt

Vampir Günlükleri dizisinde; Stefan Salvatore karakterini Paul Wesley, Damon Salvatore karakterini Ian Somerhalder, Elena Gilbert karakterini Nina Dobrev, Bonnie Bennett karakterini Kat Graham, Caroline Forbes karakterini Candice Accola, Matt Donovan karakterini Zach Roerig, Tyler Lockwood karakterini Michael Trevino, Jeremy Gilbert karakterini Steven R. McQueen, Alaric Saltzman karakterini Matthew Davis, Klaus Mikaelson karakterini Joseph Morgan, Sheriff Liz Forbes karakterini Marguerite MacIntyre, Elijah Mikaelson karakterini Daniel Gillies, Isobel Flemming karakterini Mia Kirshner, Rebekah Mikaelson karakterini Claire Holt canlandırmıştır.

Orijinal adı ”The Vampire Diaries” olan Türkçeye ”Vampir Günlükleri” olarak çevrilen vampir dizisidir. Filmin başrol kadın oyuncusu dünyaca ünlü Bulgar oyuncu Nina Dobrev‘dir.

Dizide Salvatore kardeşleri Paul Wesley ve Ian Somerhalder canlandırmaktadır.

Özgün adı The Vampire Diaries olan Vampir Günlükleri dizisinden en güzel replikler:

Damon: Her ileri gittiğinde seni geri çekmek için orada olacağım. Her saniye, her gün… Ta ki bana ihtiyacın olmayıncaya kadar.
Stefan: Niye?
Damon: Çünkü şimdilik… Tek sahip olduğum sensin.

Isobel: Bunu ben istedim. Buna ihtiyacım vardı. Ve buna sonsuza dek pişman olacağım. Bu benim hatamdı. Senin değil. Bunları hatırlamayacaksın. Seni sevdiğimi, yaptıklarımızı ve nelerden vazgeçtiğimi düşününce, üzülüyorum ama artık beni düşünmene gerek yok. Böylesi daha kolay. Hoşça kal Rick.

Damon: Biyolojik anneni vampire dönüştürmemden dolayı beni daha ne kadar suçlayacaksın?
Elena: Seni suçlamıyorum, Damon. Senin menfaatçi, ruh hastası.

Caroline: Evet atları severim ama insanları da severim, aslında onlar beni sever.

Jules: Yeni olduğumu nerden anladın?
Alaric: Çünkü seni burada hiç görmedim. Ve ben her gece buradayım.

Stefan: Sende kimseyi kandıramıyorsun. Onu hala seviyorsun.
Damon: Seviyorum. Onu senden adil bir şekilde alabileceğimi düşünmüştüm. Beni istemedi. Herkes için daha iyi. Kötü adam olmakta daha iyiyim zaten.

Damon: Benim için endişeleniyorsun. Ne güzel. Ama ben iyiyim. Neden iyi olmayayım ki? Son 145 yılımı tek bir amaç uğruna heba ettim. Mezara girmeye çalıştım. Ve başardım da. Ama Katherine orada değildi, niye üzüleyim ki? Hayatında önemli bir amacının olmaması çok güzel, şimdi istediğim her şeyi yapabilirim.
Stefan: Bende bundan korkuyorum zaten.

Damon: Sevgili günlük bugün çizgili sincap bana adımı sordu. Ona Joe olduğumu söyledim. O yalan sonsuza kadar peşimi bırakmayacak.Vampir Gunlukleri dizi Replikleri

Rose: Az önce ölüm fermanını imzaladın.
Katherine: Ben öleceğime siz ölün daha iyi.

Damon: Sen Elena olmalısın. Ben Damon, Stefan’ın kardeşi.
Elena: Bana bir kardeşi olduğunu söylememişti.
Damon: Stefan övünmeyi pek sevmez.

Stefan: Anna Elena’yı kaçırmış.
Damon: 600 tane sesli mesaj bırakınca anlamak pek zor olmadı.

3.42/5 (45)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.