Uzaktaki Anılar Replikleri

Uzaktaki Anılar Filminden En Güzel Aşk Replikleri, Justin Bieber’ın En Sevdiği Romantik Aşk Filmi Nedir, Justin Bieber’ın Sevdiği Filmler, Kitaptan Sinemaya Uyarlanan Filmlerden En Güzel Sözler, Romandan Sinemaya Uyarlanan Filmlerden En Güzel Replikler, En Güzel Aşk Filmlerinden En Güzel Aşk Replikleri Sözleri, Nicholas Sparks’ın Sinemaya Uyarlanan Filmleri, Uzaktaki Anılar Filminden Oyuncuları Kimlerdir, Uzaktaki Anılar Filmindeki Landon Carter Kimdir, Uzaktaki Anılar Filmindeki Jamie Sullivan Kimdir, Uzaktaki Anılar Filminin Yönetmeni Kimdir, Uzaktaki Anılar Filmi Hakkında.

Tam adı Nicholas Charles Sparks olan Amerikalı yazar ve senarist Nicholas Sparks‘ın özgün adı A Walk to Remember olan Uzaktaki Anılar romanından sinemaya uyarlanmıştır.

Web sitemizde daha önce Nicholas Sparks Kimdir ve Nicholas Sparks‘ın Uzaktaki Anılar romanı ile ilgili yazıları paylaşmıştık. Merak edenler Nicholas Sparks Kimdir yazımıza ve Nicholas Sparks‘ın Uzaktaki Anılar romanı ile ilgili sayfaya bakabilir.

Özgün adı A Walk to Remember olan Uzaktaki Anılar filmi 2002 yapımı romantik drama türünde bir filmdir.

Uzaktaki Anılar filminin yönetmenliğini Adam Shankman yapmıştır. Nicholas Sparks‘ın Uzaktaki Anılar romanından uyarlanan filmin senaristi ise Karen Janszen’dir.

Uzaktaki Anılar Filminin Oyuncuları: Shane West, Mandy Moore, Peter Coyote, Daryl Hannah, Lauren German, Clayne Crawford, Al Thompson

Uzaktaki Anılar Filminin Karakterleri Kim Kimi Oynuyor: Landon Carter karakterini Shane West, Jamie Sullivan karakterini Mandy Moore, Sullivan karakterini Peter Coyote, Cynthia Carter karakterini Daryl Hannah, Belinda karakterini Lauren German, Dean karakterini Clayne Crawford, Eric karakterini Al Thompson canlandırmıştır.

Uzaktaki Anılar Filminin Konusu: Zengin bir ailenin çocuğu olan Landon Carter, yaşadığı muhitin en gözde gençlerinde biridir. Çevrenin en sevilen ve tanınan gençlerinden biri olan Landon Carter günün birinde içinde bulunduğu grubun başının belaya girmesi sonucunda bir ceza alacaktır. Ancak bu ‘’ceza’’, okulda sahnelenecek olan tiyatro oyununda görev alması biçiminde uygulanacağı için, adeta bir ödüle dönüşecektir. Çünkü burada karşılaşacağı sessiz ve çekingen bir kız olan Jamie’ye aşık olması, çiftin romantik bir süreç yaşamasına olanak sağlar.

Uzaktaki Anılar filminden replikler:

Anılar gidince ruh da gider. O zaman benden geriye hiçbir şey kalmaz.

Asla kaba ve bencil değildir.

Saldırgan ve kızgın değildir.

Sevgi, başka insanların günahlarından zevk almaz.. fakat hakikati sever.a walk to remember uzaktaki anilar

Her zaman bağışlamaya, güvenmeye, ümit etmeye hazır ve başa gelen herşeye tahammül eder.

Sevgi her zaman sabırlı ve candandır. Asla kıskanç değildir.

Sevgi asla kendini beğenmiş ya da kibirli değildir.

2.55/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.