Uyuşturucu Nedir Nasıl Anlarız Ne Yapabiliriz?-Mutlu Çelik

Emekli Emniyet Müdürü, Yazar Mutlu Çelik’ten Herkesin Özellikle Anne Babaların Kesinlikle Okuması Gereken Kitap.

Çocukları Suç ve Suçlulardan Koruma Vakfı ya da kısa adı ile ÇOKAV tarafından 2008 yılında Yılın Vatandaşı seçilmiş Mutlu Çelik’in Uyuşturucu Nedir Nasıl Anlarız Ne Yapabiliriz? Kitabı 2015 yılında Alter Yayınları’ndan çıktı.

Narkotik, Terör Suçları, Asayiş ve Çocuk Polisi, Liderlik, Psikolojik Harekât alanlarında uzman eğitimi 30 yıllık meslek hayatından sonunda emekli olduktan sonra yazarlık yapan Mutlu Çelik’in Uyuşturucu ile ilgili yazmış olduğu kitap herkes tarafından okunması gereken bir kitap.

Alter Yayınları tarafından 2015 yılında yayımlanan Mutlu Çelik’in Uyuşturucu Nedir Nasıl Anlarız Ne Yapabiliriz? Kitabı 321 sayfadan oluşmaktadır.

Mutlu Çelik’ten; Anne-Babalara, Öğretmenlere, Gençlere, Yaşamdan Örnekler, Röportajlar, Mücadele Yöntemleri ile ilgili uyarlarılar, bilgiler, Uyuşturucu Nedir Nasıl Anlarız Ne Yapabiliriz? Adlı kitabında.

Mutlu Çelik’in Uyuşturucu Nedir Nasıl Anlarız Ne Yapabiliriz? Kitabı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tavsiye kitap listesine alınmıştır.

Mutlu Çelik’in Uyuşturucu Nedir Nasıl Anlarız Ne Yapabiliriz? Kitabından alıntılar:Uyusturucu Mutlu celik

H.Y. 25 Yaş (Bağımlı) ”Dibi görmeden, sokağa düşmeden pişman olmuyor insan. Benim dibi görmem biraz farklı oldu, uyuyamamak, bir parkta uyanmak, bir mezarlıkta uyumak…

Birden bir yere nasıl gittiğini fark edemiyorsun. Yani farkında olmadan il değiştirdiğimi hatırlıyorum. Bilinçsiz, bilinç yok. Gözünü kapatıp farklı yerde açtığında, insanlara neler yaptığını, kendine neler yaptığını bilmiyorsun.”

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.