Unutmanın Kitabı-Douwe Draaisma

Unutmanın Kitabı’nı Oku, Beyin Araştırmaları İle İlgili Kitaplar, Douwe Draaisma’nın Unutmanın Kitabı’nı Oku, Douwe Draaisma’nın Unutmanın Kitabı Hakında, Rüyalar İle İlgili Kitaplar, Rüyalar İle İlgili Eserler, Douwe Draaisma’nın Çalışmaları, Douwe Draaisma’nın Kitapları, Douwe Draaisma’nın Eserleri, Douwe Draaisma’nın Rüyalar ve Beyin Araştırmaları Üzerine Yazdığı Kitap.

Dilman Muradoğlu’nun Türkçe çevirisini yaptığı Douwe Draaisma’nın Unutmanın Kitabı Yapı Kredi Yayınları’ndan çıktı.

Douwe Draaisma’nın beyin araştırmaları ile ilgili yaptığı çalışmaların yer aldığı Unutmanın Kitabı adlı eseri 288 sayfadan oluşmaktadır.

Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanan Hollandalı psikolog ve filozof Douwe Draaisma’nın Unutmanın Kitabı adlı eserinden alıntılar:

Neden rüyalarımızı hatırlamakta zorlanırız? Bastırılmış anılara ne olur? Belleğimiz üzerinde daha çok söz sahibi olmak mümkün mü? Peki bunu ister miyiz?unutmanin kitabi Douwe Draaisma

Hollandalı psikolog ve filozof Draaisma bu kitabında, beyin araştırmaları alanında yıllardır yürütülen bellek çalışmalarını psikoloji ve felsefe alanından yardım alarak ve günlük hayattan örnekler eşliğinde sunuyor. İnsan beyninin gizemlerine meraklı okurların kaçırmaması gereken bir kitap.

3.5/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.