Unutamadım-Caner Yaman

Sonrası Yok, Aşıktım Hatırlamıyorum Kitaplarının Yazarı Caner Yaman‘ın Üçüncü Kitabı Unutamadım Çıktı.

Caner Yaman; Sonrası Yok, Aşıktım Hatırlamıyorum kitapları ile adından söz ettirmişti. Öyle ki kitapları çok satanlar listesinde yer almıştı.

Caner Yaman şimdi karşımıza üçüncü kitabı ile çıkıyor. Caner Yaman‘ın üçüncü kitabı Unutamadım adlı eseri de kısa sürede adından söz ettirecek türden bir kitap.

Caner Yaman ilk iki kitabı gibi Unutamadım adlı üçüncü kitabı ile kitapları çok satan yazarlar listesine girecek gibi gözüküyor.

Caner Yaman’ın Unutamadım kitabı Hayy Kitap etiketi ile kitapseverlerle buluştu.

Caner Yaman’ın Unutamadım kitabı Hayy Kitap tarafından 2016 yılının Mayıs ayında piyasaya çıktı.

Hayy Kitap tarafından yayımlanan Caner Yaman’ın Unutamadım kitabının sayfa sayısı 208’dir.

Caner Yaman’ın Unutamadım kitabından alıntılar:

Birlikte ayaktayız, ayrılınca yıkılırız.

‘’Bak buraya bir dokunuş bırakıyorum’’ demiştim elimi kalbine götürüp. ‘’Buraya başka kimsenin bırakamayacağı saflıkta, hayalimin de ötesinde berrak sudan çıkmış, içi sadece sevgi dolu bir dokunuş bırakıyorum. Kimsenin bilmediği, kimsenin duymadığı, sadece sana ait, yüreğimden sana kaçmış haylaz ama sevimli bir dokunuş. Gittiğin her yerde yanında olacak bir dokunuş, bir mühür bırakıyorum sana. Sen ve ben bileceğiz bunu ve asla unutmayacağız. Unutursak kaybederiz…’’

Unutamadım, bir yanlışın romanı. Bir kaçışın, bir vazgeçişin, ama aynı zamanda kaçamayışın romanı. Umudun en dibe vurduğu anda hayatın kulağa fısıldadığı güzel günlerin romanı. Aşkın yüzeysel ele alınmadığı, hayata dair olandan bağımsız tutulmadığı bir roman. İçimizi güzellikle dolduran aşk kadar, o aşkın bir köşe başında uğradığı tecavüzlerin, yanı başında patlayan bombaların, gözünün önünde tekmelenen çocukların, en değerlileri için kendinden vazgeçmiş ve fakat bir hastane köşesinde dalgın gözlerle ölümü beklerken bile aşkından vazgeçmemiş olanların romanı… Unutamadim Caner YamanBazen kocaman bir hiç’in, bazense hayatı anlamlı kılan her şeyin romanı.

Unutamadım, umutsuzluğun, Demokles’in kılıcı gibi tepemizde sallandığı ama sonunda bir çırpıda yere çalındığı, umudun galip geldiği sarsıcı ve sahici bir roman.

‘’Unutamayanlara’’ ve ‘’unutmaya karşı direnenlere’’ bir armağan…

4.03/5 (35)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.