Ulan İstanbul Replikleri

Ulan İstanbul Dizisinin En Güzel Replikleri, Ulan İstanbul Dizisinin Oyuncuları, Ulan İstanbul Dizisinin Karakterleri, Ulan İstanbul Dizisinin Konusu, Ulan İstanbul Dizisi Yanarım Replikleri, Ulan İstanbul Dizisi Yanarım Şarkı Sözleri, Ulan İstanbul Dizisi Carlos Replikleri, Ulan İstanbul Dizisi Karlos Replikleri Sözleri,Ulan İstanbul Dizisi Kandemir Replikleri, Ulan İstanbul Dizisi Sevtap Özaltun Replikleri, Ulan İstanbul Dizisinin Derya Carlos Replikleri, Ulan İstanbul Dizisi Adaletli Çalmak Replikleri.

Ulan İstanbul; Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım ve Caner Özyutlu’nun komedi macera türündeki televizyon dizisidir.

Felsefesi ”Adaletli Çalmak” olan Ulan İstanbul çetesinin üyeleri; Kandemir, Ferdi, Karlos, Bahadır ve Yaren`dir. Uğur Polat dizide Ulan İstanbul adlı çetenin lideri Kandemir karakterini, Şebnem Bozoklu Ulan İstanbul çetesinin ekibi olan Yaren karakterini, Kaan Yıldırım Ulan İstanbul çetesinin lideri Kandemir’in sağ kolu Ferdi karakterini, Erkan Kolçak Köstendil lakabı Çakal olan Karlos karakterini, Caner Özyurtlu ise Ulan İstanbul çetesinin Hacker’ı Bahadır karakterini canlandırmaktadır.

Sevtap Özaltun ise Derya karakterini canlandırmaktadır. Ulan İstanbul dizisinin 5. bölümünde Yaren ve Carlos’un yaptıkları ”Yanarım” adlı düet büyük beğeni topladı.

Dizinin konusu ise İstanbul’da dolandırıcılık yapan ve kendine özgü kuralları olan bir çete anlatılmaktadır.

Ulan İstanbul adlı dizinin bazı replikleri:ulan istanbul replikleri

Kandemir: Her önünüze geleni soymaya mı başladınız lan. Nerde sizin kuralınız.
Kandemir: Bahadır naber olum?
Bahadır: Daha belli değil abi?

Karlos: Ama nerde o eski havalar. Eskiden havayı bilirdin dört mevsim vardı. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış, ilkbahar şimdi öyle mi hava sıcak diye sabah tişört giyip çıkıyorsun.

2.2/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.