Tywin Lannister Replikleri-Game of Thrones

Tywin Lannister Gerçek Adı, Tywin Lannister Kimdir, Game of Thrones  Tywin Lannister İzle, Game of Thrones Charles Dance İzle, Game of Thrones Dizisi Tywin Lannister Sözleri, Taht Oyunları Tywin Lannister İzle, Game of Thrones Dizisi Tywin Lannister, Game of Thrones Tywin Lannister Karakteri,  Taht Oyunları Dizisi Tywin Lannister Replikleri, Taht Oyunları İzle, Taht Oyunları Karakterleri Tywin Lannister , Tywin Lannister Taht Oyunları Karakterlerinin İsimlerinin hepsi kitapsozler.com sitemizde.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Home Box Office (HBO) kanalında yayınlanan orijinal adı Game of Thrones olan Taht Oyunları dizisinde Charles Dance’ın canlandırdığı Tywin Lannister karakterinin replikleri:

Tywin Lannister: Kuzeyde Robb Stark’tan nasıl bahsediyorlar?
Arya Stark: Ona genç kurt diyorlar, dev bir koca kurdun sırtında savaşlara giriyormuş, istediği zaman kurt olabiliyormuş diyorlar, öldürülemez diyorlar.
Tywin Lannister: Peki sence öyle mi ölümsüz mü?
Arya Stark: Hayır lordum herkes öldürülebilir.

Tyrion Lannister: Kuzeyliler asla unutmayacak.
Tywin Lannister: Güzel. Güneye geldikleri zaman ne olduğunu hatırlarlar.

Jaime Lannister: Kardeşimin hayatına bu kadar önem verdiğini bilmezdim.
Tywin Lannister: O bir Lannister.
Jaime Lannister: Demek bir aslan, başkalarının fikirlerine önem verebiliyor.
Tywin Lannister: Hayır, bu bir fikir değil. Gerçek. Başka bir hanedan bizden birini alıkoyup esir tutar ve cezasız kalırsa artık korkulan bir hanedan olmayız. Annen öldü. Bir süre sonra ben de öleceğim. Ve sen erkek kardeşin, kız kardeşin onun çocukları hepimiz ölüp toprakta çürüyeceğiz. Ama soyadımız devam edecek. Sadece o devam edecek. Şahsi şanın, şerefin değil, ailen.

2.54/5 (24)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.