Tuğçe Kazaz Sözleri

Miss Turkey 2001 Birincisi Manken Tuğçe Kazaz’ın Söylediği Sözler.

Tuğçe Kazaz’ın sözleri:

Şimdi öğrendiğim ölçüde dini vecibelerimi yerine getiriyorum. Namaz da kılıyorum, oruç da tutuyorum.

Hıristiyanlığı bir türlü içime sindiremedim… Din değiştirmenin bedelini en başından kabullenmiştim. Şimdi öğrendiğim ölçüde dini vecibelerimi yerine getiriyorum. Namaz da kılıyorum, oruç da tutuyorum. Artık her geçen gün daha da huzurluyum. İslamiyet’i doğru bulmadığım için reddetmiş değilim Sadece kaynaşamamıştım.

Öğrenmeye başladıkça İslamiyet’le yeniden bütünleştim. Göstermelik değil, samimi ve gerçek bir dönüşüm yaşıyorum. O dönemler sokakta karşılaştığım insanlardan çok sert tepkilerde aldığım oldu. Ama hiç birine diyecek lafım yok.

Madem sanat için öpüşmek ve sanat için sevişmek mübah o zaman oyunculuk yapan baba ve kız da bir filmde öpüşsünler, sevişsinler. Sizin anlayışınıza göre sanat için her şey yapılıyor ise o zaman bu da size göre yapılabilir. Ama bugün dünyada bunu hiç kimsenin kabul edebileceğini düşünmüyorum. O halde sanat için sevişmek öpüşmek yalanlarından vazgeçip kendi zevklerinizin ve kapitalist sistemin kazanç elde etmek için oluşturmuş oldukları sektörlerin köleleri olduğunuzu kabul etmelisiniz.

Amerika, dünyanın süper sömüren gücü olduğunu bir kez daha gösterdin. Ama senin de, köklerini unutmuş bu vatan evlatlarının da anlamadığı bir şey varsa, o da iman gücü ve Allah’ın da bir planı olduğudur. Tarihimiz bunun örnekleriyle doludur.

Ev partilerinin bataklığında kaybolmuş kız bana üzülmüş! Sen o sempatizan kocanı da yanına al, yetim kalmış şehitlerimizin çocuklarına üzül. Tuba Ünsal’ın Twitter üzerinden attığı ”Tuğçe Kazaz’a artık üzülmeye başladım. İnsan gençken hata yapar ama şu an saplandığı bataklıktan çıkması zor. tweet ile ilgili olarak Twitter üzerinden verdiği cevap.

DAEŞ’in kuruluş amacına bakıldığında; İnanç yönünden ve politika yönünden kurulma sebepleri var. Bunlardan biri PKK’yı meşrulaştırmaktı. Diğeri ise Amerika’nın ortaya çıkardığı sahte halife Fethullah Gülen’in foyasının ortaya çıkmasıyla artık yeni bir halife arayışı ve İslam dünyasına bir terör oluşumu adı altında halife göstermesiydi.

Uçak düşürme olayından sonra erkek arkadaşından ayrılmış, psikolojisi bozuk, ergen kızlar gibi bu Putin. Ayrıca masum insanlara çatarak katliam yapmayı bırak. Biraz adam ol Putin, adam.Tugce Kazaz Sozleri

Yaradılış sisteminde hiçbir şey tesadüf olarak gerçekleşmez. Atatürk öldüğünde 57 Yaşında idi ve Ak Parti başa geldiğinde 57. Hükümetti. Atatürk ile Başlayan ve yine sol Ecevit’le 57. hükümet bitince, yeni Türkiye’nin temelleri de 58. Hükümet ve Ak Parti ile beraber atıldı. Yani anlayacağınız 57’ler dönemi kapanmıştır. Ve Cumhuriyet Halk Partisinin de neredeyse, Vatan Toprakları Pensilvanya’ya taşınmıştır.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.