Sümeyye Koç Hercai Kitap Yorumu

Sümeyye Koç’un Hercai Romanının Yorumu, Hercai  Dizisi ve Kitabı Hakkında Bilgiler.

Yazar Sümeyye Koç’un Hercai romanını ilk önce wattpad romanı olarak yayılmamış. Daha sonra kitap olarak yayımlanmıştır. Sümeyye Koç’un Hercai eseri kitap olan wattpad hikayeleri arasında diziye uyarlanan romanlar arasında da kendine yer bulmuştur.

Hercai Dizisi Miran Reyyan

Yazarın yayımlanan ilk kitabı olmasına rağmen gerçekten insanı okurken etkiliyor. İntikamdan doğan aşkın hikayesi anlatılıyor. Ayrıca Sümeyye Koç’un Hercai romanı Hercai adıyla televizyon dizisi olarak da uyarlanmış. Hercai dizisini de beğenenler Hercai romanını kesinlikle beğenecektir ki, her zaman film veya dizi olarak uyarlanan birçok eser filminden ve dizisinden daha çok beğenilir. Çünkü kitabın verdiği duyguyu film veya dizi birçok veremeyebiliyor.

Sümeyye Ezel Koç’un Hercai romanı 2017 yılında Epsilon Yayınevi tarafından yayımlanmış. 432 sayfadan oluşan Sümeyye Koç’un Hercai romanı 2019 yılında diziye uyarlanmıştır.

Sümeyye Koç’un Hercai kitabından ve Hercai kitabından uyarlanan Hercai dizisinden biraz bahsettik şimdi de Sümeyye Koç’un Hercai yorumundan bahsedelim.

Hercai Hangi Kitaptan Uyarlandı

Sümeyye Koç’un Hercai Romanının Yorumu

Mardinli iki aile; Şanoğlu ve Karaman aileleri. Hikayesi bu iki aileden Şanoğlu ailesinin Karaman ailesinden birini öldürmesi ile başlıyor. Miran Karaman, babasının öldüren Şanoğlu ailesinin intikam almak istiyor. İntikam almak için de babasını öldüren adamın kızı olan Reyyan Şanoğlu’nu seçiyor. Reyyan Şanoğlu ile evlenmek istiyor amacı Şanoğlu ailesinin intikam almak gerçekten bir evlilik yapmak değil. Hiçbir şeyden haberi olmayan Reyyan, Miran ile evleniyor. Miran’ın kendine göre kusursuz olarak gördüğü planları ilk başta hiçbir sorun olmadan ilerliyor. Fakat Miran’ın hesaba katmadığı bir şey oluyor. Miran, Reyyan’a aşık oluyor. Türk filmi kıvamında bir roman.

Anlatımı, okuyucuya verdiği duygu ve düşünceler ile yazar güzel bir kurgu çıkarmış romanında. Midyat’ta geçen hikaye pişmanlığın, acıların ve aşkın ön planda olduğu okunması gereken bir eser. Kitabı okumaya başlar başlamaz elinizde bırakamayacağınız türde kitap. Kesinlikle okunması tavsiye ediyor.

4.14/5 (162)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.