Sümeyye Koç Hercai Kitap Özeti

Sümeyye Koç’un Hercai Romanının Konusu, Yorumu, Özeti.

Wattpad yazarlarından Sümeyye Koç’un Hercai romanı çok büyük beğeni toplamış ve daha sonra kitap olarak yayımlanmaya başlamıştır.

Epsilon Yayınevi tarafından yayımlanan 432 sayfadan oluşan Sümeyye Ezel Koç’un Hercai eseri kısa sürede çok satan kitaplar arasında yer almıştır.

Sümeyye Koç’un Hercai romanı da wattpad olarak, kitap olarak da başarı göstermesinin ardından televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır. 2019 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi Sümeyye Koç’un Hercai romanından uyarlanmış bir dizidir.

Sümeyye Koç Hercai

Sümeyye Koç’un Hercai Eserinin Özeti

Miran Karaman, ailesinin intikamını Şanoğlu ailesinden almak istemektedir. Miran Karaman geçmişte yaşadıklarını hiç bir zaman unutmamış ve ailesinin intikamını almak için ant içmiştir. Bu intikam için bir plan hazırlar. Ailesinin intikamını almak için düşmanı olarak gördüğü Şanoğlu ailesinin kızı Reyyan Şanoğlu ile evlilik planları yapar.

Miran Karaman’a göre bu planı kusursuz bir plandır. Fakat intikam için evlendiği Reyyan’a aşık olunca hiçte planının kusursuz olmadığını görür. Planları arasında Reyyan’a aşık olmak hiç ama hiç yoktur. Fakat aşk laftan anlamaz derler ya işte Miran’ın planının karşısına bu sefer aşk çıkar.

Reyyan bu evliliğin bir oyun olduğunu anlar. Reyyan bu durum karşısında çok büyük bir hayal kırıklığı yaşar çok büyük acılar çeker.

Reyyan aşık olduğu adamla evlenmek istemekten başka bir şey istememiştir. Nerden bilsin ki bir oyunun parçası olduğunu. Miran’ın bu oyunu hem Reyyan hem de kendisine büyük acılar çektirir. Çünkü Miran’ın intikam almak için oynadığı ve kendince kusursuz gördüğü bu plan Reyyan’a aşık olmaya başlaması ile kusursuz olmadığı ortaya çıkar. Miran, pişman olmuştur çünkü Reyyan’ı çok sevmektedir.

Kurgusu ile Türk dizileri tadında bir roman öyle ki romanında zaten dizisi çekildi.

Sümeyye Koç’un Hercai Kitabının Künyesi

Kitabın Adı: Hercai

Kitabın Yazarı: Sümeyye Koç

Yayınevi: Epsilon Yayınevi

Kitabın Türü: Romantik, Aşk

Sayfa Sayısı: 432

İlk Baskı Yılı: 2017

Uyarlama: Hercai (2019)

4.6/5 (939)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.