Steve Jobs Replikleri

Apple’ın Kurucusu Steve Jobs’un Hayatını Anlatan Steve Jobs Filmi Vizyona Girdi.

Steve Jobs filmi; Steve Jobs, Benjamin Franklin, Albert Einstein, Henry Kissinger gibi ünlü isimlerin biyografilerini yazan Amerikalı yazar Walter Isaacson’un Steve Jobs kitabından aynı adla sinemaya uyarlandı.

2013 yapımı Steve Jobs’un hayatını anlatan Jobs filminde Steve Jobs’u Kelebek Etkisi filminden tanıdığımız Ashton Kutcher canlandırmıştı. Özellikle Ashton Kutcher’in Steve Jobs’a benzerliği dikkat çekmişti. 2015 yapımı Steve Jobs filminde Steve Jobs’u 300 Spartalı filminin Stelios’u, Soysuzlar Çetesi filminde canlandırdığı Lt. Archie Hicox karakteri ve X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmindeki Erik Lehnsherr karakteri ile tanıdığımız Alman-İrlandalı oyuncu Michael Fassbender canlandırıyor.

Steve Jobs Filminin Oyuncuları: Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen, Jeff Daniels, Michael Stuhlbarg, Katherine Waterston, Perla Haney-Jardine, Ripley Sobo, Makenzie Moss, Sarah Snook, John Ortiz, Adam Shapiro, John Steen, Stan Roth, Mihran Slougian

Steve Jobs Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Steve Jobs karakterini Michael Fassbender, Joanna Hoffman karakterini Kate Winslet, Steve Wozniak karakterini Seth Rogen, John Sculley karakterini Jeff Daniels, Andy Hertzfeld karakterini, Michael Stuhlbarg, Chrisann Brennan karakterini Katherine Waterston, Steve Jobs’un kızı Lisa Brennan Jobs’un 5 yaşındaki halini Makenzie Moss, Steve Jobs’un kızı Lisa Brennan Jobs’un 9 yaşındaki halini Ripley Sobo, Steve Jobs’un kızı Lisa Brennan Jobs’un 19 yaşındaki halini Perla Haney-Jardine, Mike Markkula karakterini John Steen canlandırmaktadır.

Steve Jobs Filminin Konusu: Teknoloji devi Apple şirketinin kurucusu ve 20. yüzyılın en ünlü isimlerinden biri olan teknolojinin dahi isimlerinden Steve Jobs’ın hayat hikayesine farklı bir bakış açısı Steve Jobs fiminde. Steve Jobs’un yaşam öyküsünü yeni bir perspektif ile beyazperdeye aktaran filmin yönetmenliğini Oscar’lı yönetmen Danny Boyle üstlenirken senaryo Oscar Ödüllü Aaron Sorkin’e ait. Filmde Apple’ın kurucusu Steve Jobs’a Michael Fassbender; Macintosh’un eski pazarlama müdürü Joanna Hoffman’a ise Kate Winslet hayat veriyor. Steve Jobs’un bilge ve bir o kadar da hırslı yönünü izleyeceğimiz film Jobs’ın özel hayatına da gözler önüne seriyor.

Steve Jobs filminden replikler:

Hayal et, yoksul çocuklar en sevdikleri öğretmenleriyle 24 saat birlikteler.

Demek istediğim, eğer bütün hayatımız bir bilgisayar etrafında şekillenecekse, bilgisayar bağımlısı bir toplum haline gelir miydik?

Sadece her şey güzelmiş gibi davranın.

Bu şansı kaçıracağız ve IBM gelecek 50 yıla hakim olacak tıpkı Batman’deki kötüler gibi.

24 Ocak’ta Apple bilgisayarı Macintosh’u tanıtıyor.Steve Jobs film Replikleri

Macintosh, Apple’ın yeni mitolojik ev bilgisayarı olma yolunda sektör devi IBM’e karşı çok sert bir giriş yaptı.

Apple şirketi yönetim kurulu bugün Steve Jobs’un kovulması için oylama yaptı.

Ve şimdi size gelecekte nasıl gözükeceklerini göstermekten mutluluk duyarım. İşte iMac.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.