Sözün Yolculuğu-Ömer Çoban

Ömer Çoban’ın Sözün Yolculuğu Kitabını Oku, Ömer Çoban’ın Sözün Yolculuğu Kitabından Sözler, Ömer Çoban’ın Sözün Yolculuğu Kitabından Alıntılar, Ömer Çoban’ın Sözün Yolculuğu Kitabının Konusu, Ömer Çoban’ın Sözün Yolculuğu Kitabından En Güzel Sözler Alıntılar.

Ömer Çoban’ın Sözün Yolculuğu kitap alıntıları, sözleri:

Yolculuk ve kendimiz eş zamanlıdır. Yürüdükçe, bitirmeye çalışıyoruz ikimizi.

Bütün insanlarda muhakkak bir kusur vardır.

Her şeyin süratle geliştiği ve yaşandığı çağda, gittikçe yalnız kalan kalpler, sahibin bulmak ve ona kavuşmak uğruna ailesini, değerlerini gözünü kırpmadan nasıl hiçe saydığını anlamaktayız.

Aşkla tanışan ve yanan gönlün sevdiğinden başkasını görmeyen bakışları, yalnızca gönlünün çığlıklar kopararak seslendiği ve ne olursa olsun gibi mutlak bir inançla aşkına varıp, onun varlığını yaşama sevincine şahit olmak ve ister istemez sevinmek kitabın önemli mesajlarındandır.sozun yolculugu omer coban

Gerçekte ölüm çözüm değildir. Fakat umudunu yitiren ve yaşama ışığını kaybedenler ( Can ) gözünü kırpmadan ölüme giderler.

Yaşamaktan vazgeçen (Canan) bir kimsenin umudunu yitirmemesi gerektiği, umudunu yitirmeyen birinin de (Can) her an yaşamaktan vazgeçebileceği hakikati karşımıza çıkıyor.

3.1/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.