Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar-Mihri Mavi

Wattpad‘in Çok Okunan Yazarlarından Mihri Mavi’nin Psikopat ve Psikopat 2 Kitabından Sonra Yeni Kitabı Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar Çıktı.

Wattpad kitap olanlar hikayelerden Mihri Mavi’nin Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar romanı kısa sürede kitapseverlerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

Mihri Mavi’nin ilk önce Wattpad‘da yayımlanan Psikopat hikayesi Wattpad‘da çok okunan hikayelerden olduktan sonra kitap olarak yayımlanmış ve büyük bir ilgi görmüştü.

Kitapları çok satan Wattpad yazarlarından Mihri Mavi’nin Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar kitabı da diğer kitapları gibi şimdiden büyük ilgi gördü.

Mihri Mavi’nin Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar kitabı Martı Yayınları etiketi ile okurlarla buluştu.

Mihri Mavi’nin Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar romanı Martı Yayınları tarafından 2016 yılının Aralık ayında yayımlandı.

Martı Yayınları tarafından yayımlanan Mihri Mavi’nin Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar romanının sayfa sayısı 368 sayfadır.

Mihri Mavi’nin Sosyopat Pislik Karanlık Sırlar kitabından alıntılar:

Karanlık sırların üzerine kurulu umutsuz bir AŞK hikâyesi…

Cansu hiç beklemediği bir anda, kalbini Emre’ye kaptırırken olacaklardan habersizdi. Sadece âşık olduğunu düşündü ve umutsuz bir aşkın peşinden sürüklenmekte gecikmedi. Ama bilemezdi ki hiçbir şey göründüğü gibi değildi.

Emre ise hırsına yenik düşerek acımasız bir planın içinde buldu kendini. Zaman geçtikçe planları bozulurken Cansu’ya âşık olacağını hesaplayamadı.  Fakat geçmişe dair yanlış kararlar almış olsa da hatalarının pişmanlığını çekerken aşkı için savaşmaya hazırdı.

Diğer tarafta da Cansu’nun merakını uyandırıp kafasını karıştıran Hakan vardı. Neden siyahın kasvetine boğulmuş gibi kalbi buz kesmişti? Ama Cansu’yu hiçbir şey durduramazdı, sorunları her ne ise Hakan’a yardım etmekte kararlıydı.

Bir yandan yeni yeni filizlenen bir aşk diğer taraftan geçmişin kirli sırları bu kitapta açığa çıkıyor. Yaşananların eksik parçaları tamamlanırken hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalmıyor.

Geçmişin kapılarını aralamaya hazır mısınız?

3/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.