Sonsuza Dek Kollarında-Kathleen E. Woodiwiss

Forever İn Your Embrace Sonsuza Dek Kollarında Romanının Yazarı Kimdir, Kathleen E. Woodiwiss’in Sonsuza Dek Kollarında Romanın Konusu, Kathleen E. Woodiwiss’in Sonsuza Dek Kollarında Kitabından Sözler Alıntılar.

Özgün adı Forever in Your Embrace olan Amerikalı bayan yazar kızlık soyadı Kathleen Erin Hogg olan Kathleen E. Woodiwiss’in 1992 yılında yayınlanan Sonsuza Dek Kollarında romanı Epsilon Yayınları’ndan çıktı.

Epsilon Yayınları tarafından yayımlanan Kathleen E. Woodiwiss’in Sonsuza Dek Kollarında romanının Türkçe çevirisini Cemal Balcı yapmıştır.

Cemal Balcı tarafından Türkçe çevirisi yapılan Kathleen E. Woodiwiss’in Sonsuza Dek Kollarında romanı 600 sayfadır.

Kathleen E. Woodiwiss’in Sonsuza Dek Kollarında romanından alıntılar:

Karanlık ve tehlikeli bir yolda, cesur bir İngiliz maceracısı, asil soydan gelen bir kontesin hayatını kurtarır. Albay Tyrone Rycroft şimdiye kadar yaptığı yolculuklarında, Synnovea kadar nefes kesici, çekici ve gizemli bir kadınla karşılaşmamıştır. Ancak Rycroft’un bu cesareti, onu tehlikenin, cazibe ve entrikanın kaçınılmaz ağına çekecektir.

Gururlu ve inatçı Synnovea’nın yakışıklı koruyucusu, kraliyetin hain ve zengin eksenindeki güç ve nüfuzun tehlikeli oyununda bir piyona dönüşür. Ona artık sadece cesareti ve zekâsı yardımcı olacaktır. Sonsuza Dek Kollarinda Kathleen WoodiwissRycroft’un tutkulu arzusu onun kendi dünyasının güvenliğine dönmesine izin vermeyecektir. Bu gizemli, soylu, güzel kadın, kendini ona özgürce, dürüstçe ve sonsuza dek sunmadan Rycroft hiçbir yere gitmeyecektir.

Bir efsane. Tarihi aşk romanlarının kraliçesi. Atlanta Journal-Constitution

Kathleen E. Woodiwiss’in yarattığı dünyada yaşayacak, nefes alacaksınız. Houston Chronicle

3/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.