Son Şansım-Kübra Nur

Wattpad Yazarlarından Kübra Nur’un Yeni Kitabı Son Şansım Kitapseverlerle Buluştu.

Wattpad üzerinden yüz binlerce okunan Son Şansım adlı hikaye kitap oldu. Wattpad‘de binlerce oy alan Son Şansım hikayesi kitap olarak raflarda yerini aldı.

Wattpad’ın çok okunan hikayelerinden Kübra Nur’un Son Şansım kitabı Carpe Diem Kitap etiketi ile yayımlandı.

Kübra Nur’un Son Şansım kitabı Carpe Diem Kitap tarafından 2017 yılının Ocak ayında yayımlandı. Carpe Diem Kitap tarafından yayımlanan Kübra Nur’un Son Şansım kitabının sayfa sayısı 272 sayfadır.

Kübra Nur’un Son Şansım Hikayesinin Wattpad Tanıtım Yazısı:

Erkekler tuvaletinde karşılaştığınız fakat umursamadığınız yakışıklı adam ertesi gün patronunuz olursa? Son Çarem’i okuyanlar için bu tanıdık bir manzara. Okumayanlar ise tam şimdi tanışabilir karakterlerimizle! Ablası Mayıs’ın hikayesini kaçırmış olsanız bile gelin kardeşi Nisan’la tanışın. En az onun kadar çatlak ve ondan çok daha fazla uyanık. Patronu Kuzey’i çileden çıkarıyor ama aynı zamanda onun kurtarıcısı oluyor.

Patron dediğimize de bakmayın, kendisi çok yakışıklı, çok uzun boylu, koyu yeşil bakışlı yağız bir delikanlı. Ben diyeyim ateş, siz deyin barut. Her ne olursa olsun bildiğimiz bir şey var ki o da Nisan’la yan yana duramayacağı.

Peki ne mi olacak? E okuyalım görelim!

Son Çarem’den tanıdığımız Nisan Ekiz’in hikayesidir.

Kübra Nur’un Son Şansım kitabından alıntılar:

Yirmi yaşında ve aşıksanız hayat gerçekten çok zor.

Kendisini sürekli olmaması gereken yerlerde bulan, durmadan karışmaması gereken işlere burnunu sokan, ukala fakat iyi niyetli bir prensesin masalı bu; Nisan Ekiz.

Bir de yakışıklı prens var tabii; olmazsa olmaz… Yiğit Kuzey Erarslan. Ama bu kez prensin kurtarılması gerekiyor. Kötü kalpli babasından, zorlama bir düğünden fakat en çok da içine düştüğü umutsuzluktan… Ve gümüş zırhını giyinip kılıcı kuşanan prenses oluyor.

Fakat kahramanlığın çeşitleri vardır. Prens de sevgisi ve ilgisiyle, aşırılıklarını törpüleyerek, prensesin kalbindeki görünmeyen yaraları iyileştiriyor.

Anlayacağın biraz farklı bir masal bu… Mesela hiçbir sorun büyülü bir şekilde ortadan kalkmıyor. Ve sıradan masallardan daha fazla kahkaha, daha fazla çılgınlık ve daha fazla gerçeklik içeriyor.

Psikolojik, romantik, komik… Okurken başından aşağı yıldız tozları yağarsa şaşırma!

3.36/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.