Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin-Ahu Pelin Arabacı

Spiritüel Rehber, Profesyonel Yaşam Koçu ve Yazar Ahu Pelin Arabacı’nın Romanı; Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin

Ahu Pelin Arabacı, Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin ile okurları mistik bir içsel dönüşüm yolculuğuna çıkarıyor.

Antik Mısır’dan Türkiye’ye uzanan, zamansızlığın sonsuz basamaklarında ilerleyen mistik bir yolculuk Sırların Koruyucuları.

Defne ve Aziz, Antik Mısır’da Luliah ve Eliyah, kadim bilgeliklerini, yaşadıkları yüzyılda yeniden keşfe çabalarken yolları Türkiye’de kesişiyor. Mucizevi aşkın rehberliğinde, Mısır’a, piramitlere, papirüslerin efsununa kapıldığımız, ruhsal deneyimin anahtarlarını keşfettiğimiz bu spritüel romanla kendi içşel yolculuğumuz beliriyor önümüzde.

Ahu Pelin Arabacı, bilgeliğin ve sırların anahtarı Ankh’ı kullanarak, akıcı bir üslup ve ilgi çekici, gizemli bir hikâyeyle, mistik yolculuğa daha önce hiç çıkmamış olanların bile anlayacağı bir dille, açıklayıcı, fakat yormayan bilgilerle bizi zenginleştirerek bir kapı açıyor.

Yazar, Protohistorya ve Önasya Arkeolojisinden ‘protocu’ arkeolog olması yanı sıra, şifa seansları, seminerler ve eğitimler düzenleyen bir spiritüel rehber. Danışmanlık ve yaşam koçluğu yaparak hayatını insanların tekâmül yolculuğuna adamış bir dünya yolcusu.

Eserlerini büyük bir merakla bekleyeceğimiz yeni bir yazarın kapısından girip anahtarınızı açacağınız o gün geldi. Anahtar Sensin, ruhunun şifasına uzan…

Ahu Pelin Arabacı’nın Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin kitabından alıntılar:

İnsanoğlu ebediyetten bugüne, sadece burada yaşamadı. Birçok yerde, birçok zamanda, birçok dünyada yaşadı. Her birinin arasında karanlıklar perdesi vardı.

Ve şimdi kapılar açılacak ve başlangıçtan beri varolan tüm karanlık tüneller aydınlanıp, görünecekler. İnancımız bize sonsuz yaşamı öğretti. Şimdi ebediyeti, sonun ve başlangıcın olmadığını anladık. Bu bir sonsuz daire.

Bu nedenle; Çember Yasasına göre; Eğer bir tek şey doğru ise öteki her şey doğrudur. Öyle ki bizler daima yaşadık.

Yaratıcı, insanoğlunun gözlerine birçok yüzünü, çeşitli ahitlerle gösterdi. Aslında O Bir’dir. O istedi ki tek bir tanrı olarak bilinsin. Çünkü henüz her şey yanlıştı, her şeyin doğru olması için. Anana Papirüsü

Ahu Pelin Arabacı Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin

Ahu Pelin Arabacı’nın Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin Kitabının Künyesi

Kitabın Adı: Sırların Koruyucuları Anahtar Sensin

Kitabın Yazarı: Ahu Pelin Arabacı

Yayınevi: Librum Kitap

Kitabın Türü: Roman

Sayfa Sayısı: 280

İlk Baskı Yılı: 2019

3.86/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.