Şinasi Yurtsever Kimdir

Şinasi Yurtsever’in Hayatı, Şinasi Yurtsever’in Oynadığı Filmler, Şinasi Yurtsever’in Oynadığı Rol Aldığı Diziler, Şinasi Yurtsever’in Rolleri, Şinasi Yurtsever’in Memleketi, Şinasi Yurtsever’in Resimleri.

Bu yazımızda İşler Güçler dizisinin Yapımcı Hakkı’sını, İşler Güçler Dizisinin Zengin Hilmi’sini canlandıran Şinasi Yurtsever’in hayatından kısaca bahsedeceğiz.

Şinasi Yurtsever 23 Mayıs 1977 yılında Malatya’da doğdu.

Şinasi Yurtsever üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olarak tamamladı. Şinasi Yurtsever oyunculuk kariyerine 1988 yapımı Küçük İbo adlı dizi ile başladı.

Şinasi Yurtsever’in boyu 178 cm’dir.

Sinema oyuncusu Şinasi Yurtsever; Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte İşler Güçler ve Kardeş Payı dizisi ile Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filmlerinde rol aldı. Şinasi Yurtsever Star Tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisinde Yapımcı Hakkı karakterini, Çalgı Çengi adlı sinema filminde Mahmut karakterini, Düğün Dernek adlı sinema filminde Yılmaz karakterini canlandırdı. Şinasi Yurtsever Star Tv ekranlarında yayınlanan Kardeş Payı adlı dizide ise Hilmi Kazmıkçı karakterini canlandırmaktadır.

Şinasi Yurtsever Dizileri ve Filmleri:

Düğün Dernek

Çalgı Çengi

Vavien

Küçük Kıyamet

Hayatımın Kadınısın

Kardeş Payı

İşler Güçler

Bir Bulut Olsam

Yabancı Damat

Ramazan Güzeldir

Avrupa Yakası

Yabancı Damat

Yılan Hikayesi

Küçük İbo

Düğün Dernek 2 Sünnet

3.15/5 (20)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.