Silsile Replikleri

Silsile Filminin En Güzel Replikleri, Silsile Filminin Konusu Nedir, Silsile Filminin Oyuncuları Kimlerdir, Silsile Filminin Yönetmeni Kimdir, Silsile Filminin Senaristleri Kimlerdir, Silsile Filmindeki Ece Kimdir, Silsile Filmindeki Cenk Kimdir, Silsile Filmindeki Faruk Kimdir, Silsile Filmi Silsile Filminin Karakterleri Kimlerdir.

‘’Bir gece de değişir her şey.‘’ Silsile filmi 07 Mart 2014 tarihinde vizyona girmiştik.

Silsile filminin yönetmenliğini Ozan Açıktan yapmıştır. Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini yaptığı Silsile filminin senaryosu Ozan Açıktan, Cem Akaş, Faruk Özerten’e aittir.

Silsile Filminin Oyuncuları: Nehir Erdoğan, İlker Kaleli, Tardu Flordun, Esra Bezen Bilgin, Serkan Keskin, Caner Arıkan

Silsile filminde Ece karakterini Nehir Erdoğan, Cenk karakterini İlker Kaleli, Faruk karakterini Tardu Flordun, Hamdi karakterini Burak Arslan, Merve karakterini Esra Bezen Bilgin, Cihan karakterini Serkan Keskin, Ümit karakterini Caner Arıkan canlandırmıştır.

Silsile Filminin Konusu: Sıcak bir yaz gecesi Ece, Amerika’dan yeni dönmüş olan Cenk’in kaldığı eve gider ve eskide kalmış bir aşk alevlenir. Yakın bir dost aldatılmak üzeredir. Bir anda sessiz ve karanlık evde bir hırsızlık girişimi olur ve ardından bir suç işlenir. Ece gider, Faruk gelir. Üç insan hem birbirlerinden sakladıklarıyla hem de bir suçla beceriksizce baş etmeye çalışır. Olaylar birbirinin içine geçerek gelişir ve karmaşık şehirli ilişkilerin, derin yaraların ve hayatın kırgınlığının sorgulandığı, bu üç insanın yaşamlarını sonsuza kadar değiştirecek olaylar silsilesi de başlar

Silsile filminden en güzel replikler:

Silsile İstanbul’da Karaköy’de bir gecede geçen bir aşk ve suçlu filmi.

Silsile film ReplikleriAnlatın ne anlatacaksınız.

Bu akşam burda hiç bir şey olmadı.

Para mı istiyorsan ha. Kaç paralık adamsın.

Beni dinden imandan çıkarman lan.

Aşk suça karışır. Suç aşka karışır. Ve olaylar silsilesi başlar. Sarsılmaya hazır olun.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.