Silahsız Savaş-Cem Bağcı

‘’Silahsız Savaş’’ Çıktı!

Stratejist ve iletişim danışmanı Cem Bağcı’nın uzun zamandır beklenen ilk kitabı ‘’Silahsız Savaş’’ raflarda yerini alarak okurlarıyla buluştu. Aynı zamanda Türkiye Algı Merkezi’nin de kurucu başkanı olan Bağcı kitabında, algı yönetimi, algı teknikleri, insan zihni üzerine yapılan algı manipülasyonları, zihin yönlendirme, yakın dünya ve Türkiye tarihi konularına eğilerek bilinmeyenleri okuyucuya aktarıyor. Kitap çıktığı ilk hafta 2 baskı birden yaparak göreceği ilginin sinyalini önceden vermiş oldu.

Türkiye Algı Merkezi’ni kurarak ülkede ilk kez bu alanda bir çalışma başlatan Stratejist ve iletişim danışmanı Cem Bağcı, yeni çıkan ilk kitabı ‘’Silahsız Savaş’’ta algı yönetimine eğiliyor. Algı yönetimi ve strateji üzerine 7 yıllık çalışmasından sonra bu alanda edindiği bilgileri kitabında toplayan Bağcı, hepimizin gündelik hayatta karşılaştığımız ve görmezden geldiğimiz çoğu şeyin altında yatanın küresel çapta bir zihin kontrolü olduğunu bilimsel ve akıcı diliyle okuyucuya aktarıyor. Algı yönetimi ve bilinçaltı yönlendirmenin bazı kaynaklar tarafından sıkça vurgulanan bir yöntem olduğuna kitabında dikkat çeken Bağcı, bu konuda sizleri şaşkına çevirecek örnekleriyle karşınıza çıkıyor. ‘’Ne söylediğin değil, nasıl algılandığın önemli’’ diyen yazar, önümüzdeki haftalardan itibaren arka arkaya düzenlenecek imza günleri, sohbetler ve panellerle okurlarıyla bir araya gelecek.

Silahsız Savaş başta D&R mağazaları olmak üzere tüm seçkin kitapevleri ve internet kitapçılarından temin edilebilir.

Cem Bağcı’nın Cinius Yayınları Etiketi İle Çıkan Silahsız Savaş Kitabının Satış www.kitapyurdu.com Sitesindeki Satış Linki:

http://www.kitapyurdu.com/kitap/silahsiz-savas/445513.html&filter_name=Silahs%C4%B1z%20Sava%C5%9F

Cem Bağcı Kimdir?

27.06.1992 İstanbul doğumludur. Aslen Erzincanlıdır. Okan Üniversitesi Deniz Ulaştırma Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim görmüştür. Bağcı, 2009 yılında Tübitak’ta Tarih alanında derece almıştır. Avrupa Birliği projeleri kapsamında Türkiye’yi temsilen uluslararası proje toplantılarına katılmıştır. 2010 yılında siyasal iletişim ve dijital strateji alanında yapmış olduğu çalışmalarını şirkete dönüştürmüştür. Bağcı, yıllar içinde birçok siyasetçinin danışmanlığını ve seçim kampanya koordinatörlüğünü yapmıştır. 7 senelik araştırma ve çalışmalarının sonucunda, algı yönetimi ve strateji üzerine bir kitap kaleme almıştır.

Üniversitelerde siyasal iletişim, algı yönetimi, strateji ve girişimcilik üzerine birçok eğitim ve seminer vermiştir. Strateji ve algı yönetimi alanlarında resmi kurum ve özel kuruluşlara kurum içi eğitimler vermektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.