SevgilimiBuldum.Com-Christine Bell

Dare Me Serisi’nin İkinci Kitabı SevgilimiBuldum.Com Yazarı Kimdir, Christine Bell’in Dare Me Serisi’nin 2. Kitabı SevgilimiBuldum.Com Kitabının Konusu, Christine Bell’in Kitabı SevgilimiBuldum.Com Kitabı Hakkında.

Christine Bell’in USA Today Bestseller Kitaplarından SevgilimiBuldum.Com Nemesis Kitap Aracılığı İle Türk Okuyucularıyla Buluştu.

Christine Bell’in Dare Me Serisi 2. Kitabı özgün adı Down And Dirty olan SevgilimiBuldum.Com kitabı Nemesis Kitap tarafından yayımlandı.

Nemesis Kitap’tan 2015 yılında çıkan Christine Bell’in SevgilimiBuldum.Com kitabının Türkçe çevirisini Pınar Polat yapmıştır.

Pınar Polat tarafından Türkçe çevirisi yapılan ve Nemesis Kitap’tan Christine Bell’in SevgilimiBuldum.Com kitabı 256 sayfadır.

Christine Bell’in SevgilimiBuldum.Com kitabından alıntılar:

Cat Thomas, çalkantılı ilişkilerin kadınıdır. Hayatına giren erkeklerin hepsinde bir kusur bulmayı başarır. Hiçbiriyle gerçekten ciddi bir ve uzun vadeli bir ilişkiye giremez. Bunun suçlusu da asla kendisi değildir. Tamamen ‘kusurlu’ erkekler yüzünden bu haldedir. Sonuçta üstünü biraz kazıyınca, hepsinin yaldızları dökülüp defoları ortaya çıkmaktadır.Sevgilimi buldum com Christine Bell

Bir gün, lise aşkı ve ağabeyinin en yakın arkadaşı Shane Decker çıkagelir. Yıllar sonra ilk kez bir araya gelirler ve aralarında karşı konulması güç bir çekim oluşur. Yalnız bu defa bir sıkıntı vardır çünkü Cat, ne kadar derine kazırsa kazısın, Shane’in farklı bir yüzünü göremiyordur. Shane hep aynı adamdır; aynı mükemmel adam. Ezberi bozulan Cat için işler sarpa sarmıştır.

Eğlence zaten kaçınılmazdır da; ya aşk? Hem de en mükemmelinden… Mümkün müdür?

2.94/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.