Sevgi Mesajları-Emel Erdoğan

Sevgi Mesajları Kitabının Yazarı Kimdir, Emel Erdoğan’ın Sevgi Mesajları Kitabını Oku, Emel Erdoğan’ın Sevgi Mesajları Epub Oku, Emel Erdoğan’ın Sevgi Mesajları Kitabının Konusu, Emel Erdoğan’ın Sevgi Mesajları Kitabından Sevgi Dolu Mesajlar.

Emel Erdoğan’ın Sevgi Mesajları, Sis Yayınları tarafından yayımlanmıştır.

Emel Erdoğan’ın Sevgi Mesajları kitabından en güzel sevgi mesajları ve sözleri:

Eskiden duygu ve düşüncelerimizi mektuplarla iletirdik birbirimize. Ancak zaman, teknoloji sayesinde öyle hızlandı ki, yetişmekte güçlük çeker olduk. Kendimize ayırdığımız zamanlar ne kadar da kısaldı. Tam bu sırada cep telefonları girdi hayatımıza. Bir süre sonra özel anlarımızı hayatımızın tüm zamanlarına yaymayı öğrendik.

Hayatımızdaki her şey modernleşmişken, cümlelerimiz de modernleşti. Onları da kısaltmak zorunda kaldık. Hayat öyle hızlı geçiyordu ki uzun uzun düşünüp, derin derin anlatmaya hiç zaman kalmadı. Ancak yine de söylemek istediğimiz çok şeyler vardı ve arayışa geçtik.

Bu kitap tam bu sırada devreye giriyor. Sizler için araştırdık, düşündük, taşındık. Çevremizdeki insanlara danıştık. Şiir kitaplarını karıştırıp, sevgi dolu şarkılarla doldurduk kulaklarımızı.Sevgi Mesajlari Emel Erdogan

Madem cep telefonlarımız var, öyleyse onunla aktaralım dedik sevgi yüklü yüreklerimizi birbirimize. Hayatınızı kolaylaştırmayı hedefledik.

İlham perileriniz teknoloji yüzünden sizi terk etmişse, bu kitabı açarak perilerinize tekrar kavuşabilirsiniz. Ya da işin kolayına kaçıp buradaki cümleleri olduğu gibi kullanabilirsiniz.

3/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.