Şermin Yaşar Kimdir

Oyuncu Anne Adlı Facebook Sayfası İle Tanıdığımız Edebiyatçı, Reklamcı ve 3 Çocuk Annesi Şermin Çarkacı’nın, Şermin Yaşar’ın Hayatı:

Sosyal medyada Oyuncu Anne olarak ünlenen Şermin Çarkacı 1982 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’de doğdu. Almanya doğumlu Şermin Çarkacı Türkiye’de eğitim gördü.

Küçük yaşlarda edebiyata meraklı olan Şermin Çarkacı Edebiyat Fakültesinin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

Oyuncu Anne olarak bilinen Şermin Çarkacı’nın edebiyata karşı ilgisi vardı. Yazar Şermin Çarkacı eğitimine Edebiyat Fakültesinin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Şermin Çarkacı daha sonra yüksek lisans yaparak devam etti.sermin carkaci kitaplari

Oyuncu Anne adında Facebook kuran ve buradaki paylaşımları ile bir anda dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyuncu Anne adlı facebook sayfasının paylaşımları çok beğenilmiştir.

Çocuklara oyun önerisi sunacak kitap araması sonucu piyasada birkaç kitap dışında bulamayan yazar Şermin Çarkacı; çocuklara yönelik, çocukların hayal gücünü geliştirecek, çocukların diyalog kurabileceği, el becerilerin geliştireceği, gelişimine katkı sağlayabileceği oyunlar üzerine neler yapabilirim diye düşündü.

Şermin Çarkacı, çocuklara yönelik oyunları facebook üzerinde Oyuncu Anne isimli facebook sayfasından paylaştı. Şermin Çarkacı’nın bu paylaşımları büyük beğeni topladı ve çok ilgi gördü. Daha sonra bu oyunları bir kitap haline getirip Başlarım Şimdi Anneliğe adlı ilk kitabını kaleme aldı.

Şermin Çarkacı’nın ilk kitabı Başlarım Şimdi Anneliğe adlı kitaptır. Şermin Çarkacı’nın ilk kitabı Başlarım Şimdi Anneliğe kitapseverler tarafından büyük ilgi gördü.

Şermin Çarkacı’nın kaleme aldığı Başlarım Şimdi Anneliğe kitabı kısa sürede çok satan kitaplar listesinde yer almasından sonra yazarın diğer kitapları yayımlanmaya başladı.

3 çocuk annesi olan Şermin Çarkacı’nın Tuna ve Mete adlarında iki oğlu ve Name adında bir kızı vardır.

Şermin Çarkacı, 2017 yılında medeni durum değişikliği sebebiyle kızlık soyadı olan Yaşar soyadını kullanmaya başlamıştır.

Şermin Çarkacı’nın Oyuncu Anne Facebook Sayfasının Adresi: www.facebook.com/oyuncuanne

Şermin Çarkacı’nın Kitapları:

Başlarım Şimdi Anneliğesermin carkaci kimdir

Oyun Takvimi 2016: Her Güne Bir Oyun

Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap

Çok Hayal Kuran Çocuk

Ev Yapımı Sihirli Değnek

Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler-Şermin Çarkacı

Dedemin Bakkalı

Dedemin Bakkalı Çırak

Tarihi Hoşça Kal Lokantası

3.66/5 (130)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.