Serkan Özel Kimdir

Sıcak Ayaz, Kapalı Gişe Yalnızlık, Canın Sağolsun Kitaplarının Yazarı Serkan Özel’in Hayatı, Romanları, Eserleri, Kitapları, Kısaca Serkan Özel Kimdir Tanıyalım.

Serkan Özel Kimdir?

İnternette Serkan Özel hayatı hakkında fazla bilgi olmadığından yazarın hayatı hakkında bilinen bilgileri bu yazımızda paylaşacağız.

Kitapları çok satan yazar Serkan Özel yayınlanan her kitabı ile çok satan yazarlar arasında kendine yer bulmuştur. Yazar Serkan Özel’in kitapları çok satan kitaplar arasında yer alması ile yazar bir anda kitapseverler tarafından tanınan bir isim olmuştur.

Sıcak Ayaz ve Kapalı Gişe Yalnızlık adlı kitaplarının yazarı olan Serkan Özel 2013 yılında Destek Yayınları’ndan çıkarmış olduğu kitapları ile tanınmıştır. Özellikle ”Sıcak Ayaz” adlı kitabı ile ismini duyuran Serkan Özel, bu kitabı ile büyük çıkış yakalamıştır.

Serkan Özel’in ”Sıcak Ayaz” kitabı kitapseverler tarafından büyük beğeni toplamıştır. ”Sıcak Ayaz” kitabı çok satanlar listesinde üst sıralarda uzun süre yerini korumuştur.

Serkan Özel, 2014 yılında ikinci kitabı ”Kapalı Gişe Yalnızlık” adlı kitabını yine Destek Yayınları’ndan çıkardı. Serkan Özel ilk kitabı ”Sıcak Ayaz” gibi ”Kapalı Gişe Yalnızlık” adlı ikinci kitabı ile de başarısını sürdürdü. İkinci kitabı ”Kapalı Gişe Yalnızlık” çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yer aldı.

Kapalı Gişe Yalnızlık kitabından sonra yazar Serkan Özel, Kapalı Gişe Karanlık kitabını 2016 yılında çıkardı.

Serkan Özel 2016 yılında Kapalı Gişe Karanlık adlı kitabını Destek Yayınları etiketi ile çıkardı. Destek Yayınları etiketi ile çıkan Serkan Özel’in Kapalı Gişe Karanlık kitabı kısa sürede çok okunan kitaplar arasında yer almaya başladı.

Yazar Serkan Özel’in Sıcak Ayaz, Kapalı Gişe Yalnızlık, Canın Sağolsun, Kapalı Gişe Karanlık kitaplarını sitemizde bulabilir ve kitaplarından en güzel alıntıları, sözleri sitemizde okuyabilirsiniz.

Serkan Özel Kitapları:

Sıcak Ayaz

Kapalı Gişe Yalnızlık

Canın Sağolsun

Kapalı Gişe Karanlık

3.28/5 (32)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.