Seninle Benim Aramda Fark Var Umut-Resimli Sözler

Türkiye Beyazay Derneği Tavşanlı, Kütahya Şube Başkanlığı, Kütahya Şubeleri Onursal Başkanlığı yapmış olan ve şu anda da Türkiye Beyazay Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Bölge Koordinatörlüğü görevini sürdürmekte olan Ali Rıza Soyaslan’ın Gonca Yayınevi tarafından çıkarmış olduğu ‘’Seninle Benim Aramda Fark Var Umut’’ adlı kitabı ile engellilerin başarı sırları üzerinden gelişimleriyle ilgili farklı bir bakış açısı sunmuş.

Ali Rıza Soyaslan’ın ‘’Seninle Benim Aramda Fark Var Umut’’ adlı kitabı engellilerin iç dünyalarına hitap edebilecek, dünyalarını değiştirebilecek ve engellilerin engelli olmayanlara göğsünü gere gere hediye edebileceği bir kitaptır.

Böyle değerli bir kitabı yazdığı için Sayın Ali Rıza Soyaslan’a sitemiz adına teşekkür ederiz.

Ali Rıza Soyaslan’ın kaleme aldığı ‘’Seninle Benim Aramda Fark Var Umut’’ kitabı ile ilgili en güzel resimli sözler:

Seninle Benim Aramda Fark Var Umut SozleriYaşamak, bazen gözsüz görebilmektir. Karanlığa inat! Tutunabilmek ve yol almaktır. Elsiz, ayaksız engellere inat!

Seninle Benim Aramda Fark Var Umut sozlerEngelliler kendine kötü davranan zavallıları affedecek kadar büyük, hayata küsmeyecek kadar zengin gönüllü insanlardır.

Seninle Benim Aramda Fark Var Umut ali riza soyaslan sozleriKendini Allah’a sevdireni tüm kainat sever.

Seninle Benim Aramda Fark Var Umut kitabiEngellilik bir dava. Bu davanın yıldızı olun. Olun ki; Tüm insanlık sizi örnek alsın.

Seninle Benim Aramda Fark Var Umut necip fazil kisakurek sozleriVeren de O alan da. Nedir senden gidecek? Telaşını görenler, can senin zannedecek. – Necip Fazıl Kısakürek –

Seninle Benim Aramda Fark Var Umut – Resimli Sözler Devamı Sayfa 2’de.

2.64/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.