Seni Şimdiden Özledim Replikleri

Twilight, Alacakaranlık Serisinin Yönetmenliğini Yapmış Olan Amerikalı Kadın Yönetmen ve Yapımcı Catherine Hardwicke’den Güzel Bir Romantik Komedi Filmi Seni Şimdiden Özledim

İngilizce özgün adı Miss You Already olan Seni Şimdiden Özledim adlı 2015 yapımı komedi, romantik, drama türünde filmin senaryosu İngilizce komedi oyuncusu Morwenna Banks’a aittir.

Özgün adı 50 First Dates olan 50 İlk Öpücük filmindeki Lucy Whitmore karakteri ile tanıdığımız Drew Barrymore, Seni Şimdiden Özledim filminde Jess karakterini canlandırmaktadır.

Yönetmenliğini Catherine Hardwicke’nin yaptığı 2015 yapımı filmin müzikleri Harry Gregson-Williams’a aittir.

Seni Şimdiden Özledim Filminin Oyuncuları: Drew Barrymore, Toni Collette, Paddy Considine, Mem Ferda, Tyson Ritter, Dominic Cooper, Jacqueline Bisset

Seni Şimdiden Özledim Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor: Jess karakterini Drew Barrymore, Milly karakterini Toni Collette, Jago karakterini Paddy Considine, Achmed karakterini Mem Ferda, Ace karakterini Tyson Ritter, Kit karakterini Dominic Cooper, Miranda karakterini Jacqueline Bisset canlandırmıştır.

Seni Şimdiden Özledim Filminin Konusu: Çok yakın arkadaşlar olan Milly ve Jess çocuklarından bu yana her şeyi paylaşan iki samimi arkadaştır. Artık yetişkin olmanın sorumluluklarını taşımaya çalışan iki kadındır ve arkadaşlıkları halen bozulmadan devam etmektedir. İki çocuk annesi Milly’nin güzel bir işi ve ailesi vardır, Jess ise erkek arkadaşı Jago ile birlikte yaşamaktadır. Milly çok istediği bebek için tedavi görürken Milly’in kansere yakalandığını öğrenir.

Seni Şimdiden Özledim filminden en güzel replikler:Seni simdiden ozledim Miss You Already Replikleri

Çocuk doğurmak. Bir kadının hayatındaki en güzel deneyim.

İnsanlar kafelerde oturuyor ve her şeyi eleştiriyor.

Lütfen çocukların beni unutmasına izin verme.

Onlara, onları sevdiğimi söylemeyi sakın bırakma.

2.89/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.