Seni Sevmek İstemedim-Fatih Murat Arsal

Fatih Murat Arsal‘ın En Çok Okunan Romanlarından; Seni Sevmek İstemedim

Fatih Murat Arsal‘ın Seni Sevmek İstemedim romanı Ephesus Yayınları etiketi ile kitapseverlerle buluştu.

Yazar Fatih Murat Arsal kısaca FMA hayranlarının en çok beğendiği romanları arasında kendine yer bulan Seni Sevmek İstemedim kitabı Ephesus Yayınları’ndan çıkmıştır.

Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Fatih Murat Arsal‘ın Seni Sevmek İstemedim kitabı 576 sayfadan oluşmaktadır.

Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü. Ama Pınar kadar güzelini, mücadelecisini, vahşisini görmemişti. Ve onu istediğine karar vermesi birkaç saniyesini almamıştı. Pınar ise bu uzun boylu ve tehlikeli kokan adam kadar cüretlisini hiç görmemişti. Ondan ilk andan beri hiç hoşlanmamıştı. Hoşlanması da gerekmiyordu. Ne yazık ki modern zorba onu istiyordu ve elde etmeye kararlıydı. Güpegündüz kaçırılacağına ise asla inanamazdı. Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığında adam ona el koymuştu. Bu çekici adama karşı seçenekleri sınırlıydı…

Ya evlenecek… Ya da bir süreliğine onun sevgilisi olacaktı.

”Çok basit!” diye mırıldandı Doğan

”Kurtulmanıza karşılık… İstediğim tek şey güzel KARDEŞİN”

Deniz güldü. Acı ama samimi bir gülüştü. ‘’Benden nefret edecek… Ve senden de! O asla affetmez! En ufak bir fırsatta hayatımızı cehenneme çevirmeye çalışacak… İntikam alma hırsı asla sönmeyecek!”

Senden hep nefret edeceğim diye fısıldadı Pınar. Çaresizlikten gözleri iyice sulanmıştı ama ağlamayacaktı. Ona bu lüksü vermeyecekti. ”Her gün bunu yüzüne karşı söylemekten mutlu olacağım… Anlıyor musun?

Senden tüm kalbimle nefret edeceğim!”

Fatih Murat Arsal‘ın Seni Sevmek İstemedim kitabından alıntılar:

Uzun boylu genç adam, parke taşlı ve çevresi güzel çiçeklerle döşeli dar yolda ilerlerken karşısındaki evin gerçekten de güzel olduğunu düşünüyordu. Bir an durup etrafını seyretti. Yan tarafta havuzun bir kısmı görünüyordu. Duyduğu seslerden de birkaç kişinin havuzda yüzdüğünü anladı. Sıkıntıyla dudağını büzdü… Gün bitmek üzereydi. Saat akşamın beşi olmuştu. Yüzmek için gerçekten iyi bir saatti. Kendisi de aslında şu anda üstündeki takım elbisesini çıkarıp biraz yüzmek isterdi. Mersin’in nemli havası, insanın sabrını zorluyordu. Krem ceketinin inceliğine rağmen, gömleğinin altındaki atletinin ıslanmaya başladığını hissedebiliyordu. Klimalı arabadan çıktıktan sonra, vücut serinliği dışarıdaki ağır sıcağa fazla karşı koyamayacak gibiydi. Burada hava kararsa da geceler bir türlü yeterince serinlemiyordu. Ama çok daha sıcak ve çok daha berbat yerlerde bulunmuştu. Başını çevirip yeniden güzel eve baktı.

Üst kattaki sardunyalar ve güller, balkonlardan sarkarak güzel bir manzara oluşturmuştu. Onların güzelliği biraz içini rahatlattı. Bu bölgenin en çok da bu özelliğini seviyordu. Hemen hemen her tarafta şahane çiçekler yetişiyordu. Sakince yürümesine devam etti. Gözleriyle hâlâ lüks evin değişik kısımlarını süzüyordu. Evin kapısına iyice yaklaştığında, aniden kendisine çarpan bir şeyle irkildi. Genç adamın tehlikeye alışık olduğu o kadar belliydi ki, bir anda gövdesine çarpan şeyi tuttu ve sertçe kendisinden uzaklaştırdı. Canı hiç yanmadığı halde farkında olmadan verdiği bir tepkiydi bu…Seni Sevmek istemedim Fatih Murat Arsal

Acı çekiyor Pınar… Bu acının nasıl bir şey olduğunu bilirim. Bir gün bana şöyle demişti. ”Aşk eğer buysa, ben asla âşık olmak istemem!”

Senden uzak olmak benim için ölümdü… Sen benim nefes aldığım havamsın, içtiğim suyumsun… Hayatımın anlamısın. Dodo

Gözleri ikisi arasında gitti geldi. Korkmasa bile çekindiği belliydi. Bu yabancıda insanları ürküten bir hava vardı.

Her şey geçmişte kalmadı mı? Hepimiz çok gençtik! Hata yapmaya hazırdık!

2.33/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.