Senem Kuyucuoğlu Sözleri

Senem Kuyucuoğlu’nun Şok Sözleri, Senem Kuyucuoğlu’nun Aşk Sözleri, Senem Kuyucuoğlu’nun Hülya Avşar’ın Programındaki Sözleri, Senem Kuyucuoğlu’nun Uyuşturucu Hakkındaki Sözleri, Senem Kuyucuoğlu’nun Ailesi Hakkındaki Sözleri.

Manken ve model Senem Kuyucuoğlu’nun sözleri:

Bir ailem beni hasta yatağımdan kaldırabilirdi bir de siz. – Hülya Avşar’ın TV8’de yayınlanan programında Hülya Avşar için söylemiştir. –

Çok neşeliyimdir. Hep gülerim. İnsanlar beni dışarıdan görünce çok yırtık, çok rahat zannediyorlar ama normalde çok duygusal bir insanım. Duygusal olduğum için kendi içimde yaşıyorum bazı şeyleri. İnsanlara belli edemiyorum.

Kendi adımı unutturmak için her şeyden uzaklaştım. Kimseyle görüşmüyorum. Ulaşılmaz olmak için. Mümkünse insanlar aramasın. Haftada bir, iki haftada bir telefon değiştiriyorum

Ben yarışmalara ‘güzel seçileyim de herkes beni konuşsun’ diye girmedim. Ailevi problemlerimiz vardı. Kaçmak için yarışmaya girdim.

Çocukluğumdan beri psikolojim bozuktu. Uyuşturucuya arkadaş çevresi sebebiyle girdim. İleri derecede bağımlı değildim zaten. Krize girmiyordum ama olursa da içiyordum.Senem Kuyucuoglu Sozleri

Hastanede çeşit çeşit insan gördüm. Anneme ‘’Beni buradan götür yoksa ben kendimi öldürürüm’’ dedim. İnsanların o hallerini görmek, tedaviden çok daha fazla etkiliyor.

Uyuşturucuyu kullanmak değil, kullandıktan sonra çektiklerimi hatırlamak çok daha fazla acı veriyor. ‘’Neden yaptım’’ dedim, ‘’Lanet olsun’’ dedim ‘’Yapmasaydım keşke’’ dedim. Ama oldu bitti, başıma bunlar geldi.

Ruha aşık olan bir insanım. Cinsiyetin çok fazla önemi yok. Bu kadın bu erkek deyip bir şey hissetmiyorum. Bana göre aşk çok özel bir duygu. Aşkın cinsiyeti yok diyorum.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.