Sende Kalan-Hümeyra

Hümeyra’nın Dünyaca Ünlü Makale Paylaşım Sitesi Wattpad Üzerinden Yazdığı Hikayesi Sende Kalan

Yazı paylaşım sitesi Wattpad’a her gün birçok yeni hikaye eklenmekte, birçok yazar kendisinin hikayesini okuyuculara duyurmakta zorlanmaktadır. Çünkü popüler olmayan bir hikaye pek fazla tutulamamakta. İnsanların dikkatini de doğal olarak çekmemektedir. Belli ileriki zamanlarda kıymeti anlaşılacak bir çok hikaye bulunmaktadır.

Wattpad’ın popüler olan, kitap olan birçok hikayelerine sitemizde yer verdik. Ayrıca yeni yazılan wattpad’in yeni hikayelerine de sitemizde yer vereceğiz. Bunlardan biri de genç yazar Hümeyra’nın Sende Kalan hikayesi.

Sende Kalan romanı Hümeyra’nın sosyal medya üzerinden paylaştığı ilk romanı. Aşkın, romantizmin, hüznün, sevginin, ayrılığın, mutluluğun yer aldığı bu güzel romanın ilk bölümü wattpad’te yayımlanmaya başlandı.

Hümeyra’nın Sende Kalan adlı hikayesini wattpad üzerinden okuyabilirsiniz.

Hümeyra’nın Sende Kalan adlı wattpad hikayesinin okumak isteyenler için wattpad linkini paylaşıyoruz.

Hümeyra’nın Sende Kalan Hikayesinin Wattpad’tan Okumak İsteyenler İçin Wattpad Linki:

https://www.wattpad.com/story/83065332-sende-kalan

En çok okunan wattpad hikayeleri daha sonra kitap olarak piyasaya çıkmakta. Hümeyra’nın Sende Kalan hikayesinin bir gün kitap olarak yayımlanması dileğiyle bu güzel romantik, aşk, dram hikayesinden alıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Genç yazarlardan Hümeyra’nın Sende Kalan adlı wattpad hikayesinden alıntılar:

‘’Sende bana ait bir şeyler var.” dedi son kez bu kapıdan gidişini izlerken O’nun. ‘’Peki, kalbini nasıl alacaksın benden?’’

sende kalan wattpad oku‘’Kaderin güzel olsun’’ sözünün kelime anlamını anlatmak istiyorum sizlere. Bir insan nasıl uzaklaştıkça yakınlaşır bir kalbe?

Duru ve Duru’nun hayatında gelişen bu olayların hislerine kulak verelim öyleyse. Arada kalmış bir aşık ve tadına varılmamış bir aşk. Nasıl böyle tek taraflı duyulabilir bir acı, kimsenin canını yakmadan ve kendi içinin okyanusunda boğulurken… Tatmin edici olmayan bir açıklama ile sizlerleyim!

Büyük keyif almanız dileğimle. Hümeyra.

3.3/5 (27)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.