Selçuk Yula’nın Adı Kütüphane İle Yaşayacak

Selçuk Yula’nın İsmi Kütüphaneye Verildi.

6 Ağustos 2013 tarihinde geçirdiği kalp krizinden hayatını kaybetmiş Fenerbahçe Spor Kulübü’nün efsanevi futbolcusu Selçuk Yula’nın ismi kütüphaneye verildi.

Futbolculuk kariyerine Şekerspor’da başlayan ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nde iki sezon üst üste gol kralı olan Bay Gol lakaplı Selçuk Yula’nın ismi Afyonkarahisar’ın Çobanlar İlçesi Göynük Köyü İlköğretim Okulu’nda bulunan kütüphaneye verildi.

Kocatepe Üniversitesi 1907 ÜNİFEB öğrencileri Zambak Yayınları’nın desteği ile Fenerbahçeli ünlü futbolcu Selçuk Yula’nın adı Afyonkarahisar’ın Çobanlar İlçesi Göynük Köyü İlköğretim Okulu’nda bulunan kütüphane ile yaşayacak.

1907 ÜNİFEB Kocatepe Üniversitesi Organizasyon ve Projeler Sorumlusu Bilal Ceylan ve Örgütlenme ve Üyelik Sorumlusu Yaşar Can Barutlu, ‘’Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği’nin Afyonkarahisar ayağını yürüttüğümüz 1907 ÜNİFEB Kocatepe Üniversitesi örgütlenmesi olarak biz de efsanelerimizin isimlerini ölümsüzleştirmeye devam ediyoruz. Selcuk Yula Kutuphanesi haber2012 yılında efsane Lefter Küçükandonyadis’in aramızdan ayrılışının 1.yılında Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Mahmut Köyü İlköğretim Okulu’na açtığımız Lefter Kütüphanesi’nin bir benzerini bu kez yine Afyonkarahisar’ın Çobanlar ilçesi Göynük Köyü İlkokuluna açtık. ‘Bay Gol’ Selçuk Yula’nın isminin verildiği kütüphaneye Zambak Yayınları bin iki yüz yardımcı ders kitabı ve hikaye kitabı ile destek verdi’’ dedi.

2.88/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.