Sedat Bir Türk Masalı-Işılca

Kurgusu İle Okurlar Tarafından Büyük Beğeni Toplayan Bir Türk Masalı Serisini Son Kitabı Sedat Bir Türk Masalı Kitabı Çıktı.

Kitaplarında Işılca ismini kullanan Işıl Parlakyıldız, Wattpad’in çok okunan yazarları arasında yer alan bir yazardır.

Işılca’nın Bir Türk Masalı Serisi kitapseverler tarafından büyük bir ilgi gördü. Wattpad‘ta yayımlanan hikaye daha sonra kitap olarak karşımıza çıktı. Işılca’nın Bir Türk Masalı Serisini Wattpad‘ta okuyanlar olsun veya kitap olarak okuyanlar olsun kitapseverler tarafından beğenildi.

Işılca’nın Bir Türk Masalı Serisinin dördüncü ve son kitabı Sedat Bir Türk Masalı kitabı Wattpad‘tan sonra kitap olarak okurlarla buluştu. Işılca’nın Bir Türk Masalı Serisinin 4. kitabı Sedat Bir Türk Masalı kitabı kurgusu ile çok güzel bir eser.

Işılca’nın Bir Türk Masalı Serisi Wattpad’in çok okunan seri hikayelerindendir.

Işılca’nın Sedat Bir Türk Masalı kitabı İndigo Kitap etiketi ile okurlarla buluştu. Işılca’nın Sedat Bir Türk Masalı kitabı İndigo Kitap tarafından 2016 yılının Kasım ayında yayımlandı. İndigo Kitap tarafından yayımlanan Işılca’nın Sedat Bir Türk Masalı kitabının sayfa sayısı 529 sayfadan oluşmaktadır.

Işılca’nın Sedat Bir Türk Masalı kitabından alıntılar:

Siyahı geçmişimden silemem ama, geleceğimin rengi sensin…

AŞK…

Ya var olacak hayatında ya da yok. Ortasında durmayacak İlkbahar Duygu’yu anımsatır… Sonbahar Bekir’i… Kış gibidir Ali’m sert ve bıçkın… Yaz beklenir güneş gibi Sedat gibi…sedat-bir-turk-masali-isilca

Bir taş daha koy yüreğinin kıyısına Sedat. Masumiyetine inen her darbeyi bir zırh gibi geçir üzerine. Görmesinler canının yandığını, duymasınlar acıdan kahrolup yitip gittiğini. Geçilmez bir duvar inşa et acılarını harç edip, kimse kıramasın kalbinin çeperini, kimse göremesin içerde saklananı. Geçit vermez bir dağ gibi dur ayakta, amansız bir tufan ol, yangın ol kaderin önünde. Olur da bir gün sızarsa biri o zırhın içine: yağmur ol, güneş ol, yüreğine nefes ol. Aşk ol Sedat. Bırak dokunsun yaralarına, acılarına merhem olacak canana can ol. İyiyim…İyiyiz… Biz hep iyi oluruz…

2.68/5 (375)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.