Seda Sayan Sözleri

Şarkıcı, dizi, sinema oyuncusu ve televizyon sunucusu Seda Sayan’ın sözleri:

Erkek gibi tanımlanmamda, iki erkek kardeşim olmasına rağmen babamın büyük etkisi var.

Ben en güvenilir sanatçılar listesindeyim. Ben kime güvenip de böyle bir şey yapayım? Ey kurban olduğu Ya Rabbim! Nasıl ayaklarına dolandırıyorsun? Yanlış yaptılar. Sert kayaya çarptılar. Allah var. Kur’an var. 7 ceddini araştıracağım. Ağlıyorlar, ekranı kullanıyorlar. Fakat yanlış kişiye çattılar… Zuhal Topal’ın programını karıştırması için adam gönderdiği ile ilgili plarak çıkan iddialar hakkında söylediği söz.

En güvenilir seçilmemde halktan olmamın etkisi çok büyük. Belki de halkın arasından biri olmam, gecekondu çocuğu olmam dolayısıyla samimiyetim, doğallığım bu sonucu getirmiş olabilir.

Ben oğlak burcuyum. Çocukluğumdan beri insanlar bana güvendi. Mesela inanılmaz sır tutarım. Dedikoduyu sevmem ama çok iyi bir dinleyiciyimdir. Güvenilirim.

Türkiye’de 21 yıldır canlı yayın yapan tek insanım.

Kendinden RTÜK bir kadınım. Artık nelere dikkat edeceğimi, konuğu nasıl toparlayacağımı biliyorum. RTÜK Başkanı’nın yaptığı bütün röportajları okuyorum. Ne kadar esneklilik payı verildiğini, nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyorlar zaten.

Her hafta bana çatmak işine geliyor sanırım. Cesur ol doğruları anlat. Ayrıca çok gözün kalmasın ben gidince o yaptırdığım odaları paşa paşa sen kullanırsın, zira giderken hiç bir kanaldan benim için yapılan özel kulisleri götürmedim. Okan Bayülgen hakkında.

Cumhurbaşkanımızın o çok sözü edilen Ak Sarayı, makamını devir ettikten sonra bir başkasına bırakacağı gibi, ben de yaptırdığım tüm kulisleri benden sonrakilere bırakıp bir diğer kulisi inşa ettirmeye başlıyorum. Okan Bayülgen hakkında.

Sevgili Okan Bayülgen Star TV de programa başladığımdan bu yana ( 4,5 ay ) her hafta bana laf çakıyorsun. Benim yüzümden giyinip soyunacak oda bulamadığını tüm Star TV yi benim kapattığımı bıkmadan usanmadan dile getiriyorsun. Yürekli ve cesur olan bir adam, bu akıllı ve koskoca binaları, üstelikte bünyesinde birçok medya gurubunu barındıran bu görkemli Binaları inşa ettirirken konuk olarak gelebilecek ve ayrıca birçok programın sunucularının gereksinimi olan kulis tabir ettiğimiz odaları, asla kâfi gelemeyecek şekilde inşa ettiklerini izah ederdi. Kaldı ki biz seninle birçok kanalda birlikte çalıştık ve her kanalda geçerlidir.

Ben zaten çok formuna dikkat eden bir kadınım.

En hoşuma giden bu. Diyorum ki demek hala güzelim. Hoşuma gidiyor. Yani bu dedikodunun yapılmasına kızmıyorum.”Seda Sayan kalçalarına bir şey yaptırmış.” Seda Sayan kalçaları ile ilgili bir operasyon geçirmiş sözü üzerine.

Çok sağlıklı besleniyorum. Ben çok fazla kilolar almam.

O küçük yaşlarımda bile inanılmaz Tokat sevgisi ile büyütüldüm.Seda Sayan Sozleri

İnsan ailesi ile vardır.

Ananızın babanızın kıymetini onlar hayatta iken bilin ve bildirin.

Evlilik kurumu saygı duyulması gereken bir kurum. Kimse ayrılmak için de evlenmez.

Dışarıda erkeğin sözü geçse de evde kadının sözü geçer.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.