Şarlatan-Lüset Kohen Fins

Lüset Kohen Fins’in Gerçek Bir Hayat Hikayesinden Yola Çıkarak Yazdığı Yeni Romanı Şarlatan Çıktı.

Şarlatan romanı gerçek bir olaydan uyarlanmıştır.

Romanları çok satan yazarlarından biri olan Lüset Kohen Fins, Şarlatan adlı yeni romanını yazmak için yaklaşık iki sene çalışmıştır.

Lüset Kohen Fins’in Şarlatan kitabı Gate Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı. Lüset Kohen Fins’in Şarlatan romanı Gate Yayınları tarafından 2016 yılının Ekim ayında piyasa çıktı.

Gate Yayınları tarafından yayımlanan Lüset Kohen Fins’in Şarlatan romanı 348 sayfadan oluşmaktadır.

Hepimiz bir şeyler biriktirmek için yaşarız. Üzüntü, mutluluk, aşk, acı, mal, mülk, dostluk,… Bunların hepsi gün gelir bizi terk eder. Oysa zaman içinde bizi asla terk etmeyecek ve bizimle birlikte yaşamaya devam edecek olan iki şey vardır; tecrübe ve bilgi. Hayatın kıymetini gerçekten anlayanlar, tecrübenin iyi veya kötü olmasına değil temiz olmasına önem verirler. Fakat ne var ki bilgi farklıdır, çünkü o bir kez kirlendi mi çok zor temizlenir.

İki yılı aşkın bir süredir üzerinde çalıştığım ve gerçek bir hayat hikâyesinden yola çıkarak kaleme aldığım Şarlatan, ilk başta size ilginç bir macera-felsefe romanı ya da içine aşk düşmüş karanlık bir yetişkin kitabı gibi gelebilir. Oysa bu kitap ben de dahil birçok kişi için sadece bir dönüm noktası. Bahsi geçen karakterlerin yaşadıklarını tam olarak anlayabilmek ve ölümden sonraki yaşam ile ilgili keşfettiklerimi size olduğu gibi aktarabilmek adına birçok araştırma yaptım. Bu süre zarfında bilimadamlarıyla sohbetlere katıldım, dünyanın yedi farklı şehrini yedişer gün dolaştım, astral yolculuğa çıktım ve tanımadığım insanların evlerine misafir oldum. sarlatan-kitap-luset-kohen-finsBazı günler hellebore bitki köklerini dilimin altına koyup hızla kanıma karışmasını beklediğim ve daha derinlere inebilmek için -defalarca hipnoz yaptırdığım da doğrudur. Lüset Kohen Fins

Lüset Kohen Fins’in Şarlatan kitabından alıntılar:

Temiz bir hayat yaşamak istiyorsan, önce iyice kirlenmen gerekir.

Hayatın kıymetini gerçekten anlayanlar, tecrübenin iyi veya kötü olmasına değil temiz olmasına önem verirler.

3.5/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.