Sanal Aşk Kaçamakları-Erdem Yücel

Sanal Aşk Kaçamakları Hakkında Kitaplar, Erdem Yücel’in Sanal Aşk Kaçamakları Kitabını Oku, Erdem Yücel’in Sanal Aşk Kaçamakları Kitabından Yaşanmış Öyküler, Erdem Yücel’in Sanal Aşk Kaçamakları Kitabından Gerçek Hikayeler, Sanal Alem Sohbetleri Hakkında Kitaplar, Sanal Alem Hikayeleri Hakkında Kitaplar, Erdem Yücel’in Sanal Aşk Kaçamakları Kitabının Konusu, Erdem Yücel’in Sanal Aşk Kaçamakları Kitabının Özeti.

Erdem Yücel’in gerçek yaşanmış öykülerden yola çıkarak kaleme aldığı ‘Sanal Aşk Kaçamakları’ adlı kitabından alıntılar:

Bu kitapta örnekleri verilen tüm olaylar ve kişiler, hayal ürünü değil hepsi gerçek olup, sanal alemde yaşadıkları deneyimlerin tamamı, rumuzlar, yaşadıkları şehir ve mahalle isimleri değiştirilerek kendi anlatımlarından yola çıkılarak yazılmıştır.

XX. Yüzyılın ikinci yarısında batı ülkelerinin yanı sıra Türkiye’de de başlayan teknolojik gelişim günümüzde büyük boyutlara erişmiştir. Gelişmiş ülkelerdeki teknoloji ve elektronik çalışmalar insanların günlük yaşantısının hemen her anına girmiş bulunmaktadır.

İnternet’in bilgisel yönü kadar insanların sosyolojik yönleri de birbirleriyle çok yakın bağlantılı duruma getirilmiştir.Sanal Ask Kacamaklari erdem yucel

George Bole 1 ve 0 sayılarının kullanıldığı Bole cebir sistemini 1850′de ortaya koymuş ve bu buluş, bilgisayarların daha sonraki yıllarındaki gelişiminde büyük katkısı olmuştur. Ardından HermanHollerith 1890′da delikli kartlarla bilgilerin yüklenildiği ve bunlar üzerinde sayısal işlemlerin yapıldığı yeni bir elektromekanik araç yapmıştır. Bu araç ABD’de yapılan nüfus sayımında kullanılmış ve oldukça sağlıklı sonuçlar vermiştir.

Gelişmiş dünya ülkelerinde 1960’lı yılların başından itibaren bilgisayarlar ayrı bir bilim dalı niteliğini kazanmış, matematiğin ilgi alanlarını birbirleriyle birleştirmiş ve bunun sonucu olarak da elektronik mühendisliği ile çok yakın bağlantı kurulmuştur.

4/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.