Sana Vuruldum-Nicole Williams

Sana Vuruldum Nicole WilliamsTutkulu, şaşırtıcı ve trajik bir kitap.

Amerikalı bayan yazar Nicole Williams’ın orijinal adı Crash olan Sana Vuruldum adlı kitabı Türkiye’de Aspendos Yayıncılık tarafından yayımlanmıştır.

New York Times’ın çok satan kitaplarından olan ‘’Sana Vuruldum’’ üçlemesinin bu ilk kitabı 336 sayfadan oluşmaktadır.

Nicole Williams’ın orijinal adı Crash olan Sana Vuruldum kitabının Türkçe çevirisi Fadime Türker ve Tezer Kara tarafından yapılmıştır.

Nicole Williams’ın Sana Vuruldum kitabının tanıtım yazısından alıntılar:

New York Times çok satanlarındaki ‘’Sana Vuruldum’’ üçlemesinin bu ilk kitabında, dünya bu neslin Romeo ve Juliet’iyle tanışıyor: Jude Ryder ve Lucy Larson.

Southpointe Lisesi Lucy’nin son yılında olmak istediği son yerdi. Ta ki adı, baş belasıyla eşanlamlı hâle gelmiş olan Jude Ryder’la tanışana kadar. Sabıka kaydı bir tezden uzun olan Jude, sakinlerinin dengesiz olduğunun bilindiği yerel yetimhanede kalıyordu ve Lucy’nin sormaya çekinmesine yetecek kadar fazla kadın onun adıyla inlemiş, adını bağırmış ya da lanetlemişti.

Lucy ara sıra tuhaf olsa da genelde normal bir şekilde yetiştirilmişti. Gözünü Julliard’a dikmiş bir şekilde bale ayakkabıları ve elbisesini giymek için yaşıyor ve beladan uzak durmak için elinden geleni yapıyordu. Bugüne dek.

Geçmişini geleceğinden ayrı tutmak istiyorsa Jude, Lucy’nin uzak durması gereken her şeydi. Ama uzak durmak yapamadığı tek şeydi.

Lucy Larson ve Jude Ryder için, aşk, onları parça parça edecek şey olmak üzereydi.

2/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.