Sadece Arkadaşız-Catherine Bybee

Amerikalı Yazar Catherine Bybee’nin 2016 Yılında Çıkan Yeni Aşk Romanı; Sadece Arkadaşız

Catherine Bybee’nin anlatımı ile Sadece Arkadaşız romanı bir aşk romanıdır. İnternette biraz araştırdım roman hakkında yapılan yorumları genel olarak klişe aşk romanlarından olduğu vurgulanmakta.

Catherine Bybee’nin Sadece Arkadaşız kitabı Nemesis Kitap etiketi ile ülkemizde yayımlandı. Catherine Bybee’nin Sadece Arkadaşız kitabı Nemesis Kitap tarafından 2016 yılının Eylül ayında yayımlanmıştır.

Nemesis Kitap’tan çıkan Catherine Bybee’nin Sadece Arkadaşız kitabının Türkçe çevirisini Aslı Doğan yapmıştır. Aslı Doğan’ın Türkçe çevirisini yaptığı Catherine Bybee’nin Sadece Arkadaşız kitabının sayfa sayısı 336’dır.

Bekâr bir anne olan Jessica, hayatına giren erkekler tarafından kullanılmaktan bıkmış bir kadındır. Duygularını incittikleri yetmiyormuş gibi zaten zor kazandığı parasını da kullanan adamlardan kendini korumak için bir karar alır: Bundan böyle parasız ve kariyeri iyi olmayan adamlarla onları ne kadar beğenirse beğensin arkadaşlık etmekten öteye geçmeyecektir.

Jack, büyük bir otel zincirinin tek sahibidir. Onu hayattan soğutan şeyse, parası için onunla birlikte olan kadınlardır. Servetini değil, sadece onu sevecek kadını bulmak için daha sade bir hayat yaşamaya karar verir ve garsonluk yapmaya başlar. Jessica ile tanıştığındaysa, kendisi için doğru kadını bulduğunu hissetmiştir. Ama Jessica, kendine verdiği söz yüzünden Jack ile sadece arkadaş olmak zorundadır. Hissettiği şeyler daha fazlası için yalvarıyor olsa bile…

Catherine Bybee’nin Sadece Arkadaşız kitabından alıntılar:sadece-arkadasiz-catherine-bybee

Aşık olmak; bu sefil hayatı güzel ve değerli kılan tek şey…

Hayatım boyunca senin gibi bir kadın tarafından sevilmenin hayalini kurdum.

Daha fazla konuşmayalım.  Konuşmaktan dilim damağım kurudu.  Ben artık seni hissetmek istiyorum Jack.

Kalp yarası sonsuza dek süre miydi yoksa para acıların üstesinden gelir miydi?

2/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.