Rüzgarın Kalbi Replikleri

Rüzgarın Kalbi Dizisi; Bittiği Yerde Başlayan Bir Aşk Hikayesi…

Rüzgarın Kalbi filminin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman ve Rüzgarın Kalbi filminin yapımcılığını Erol Demir yapmaktadır.

Hikayenin senaryosu ile dalgalar taze bir rüzgarla kıyılara vurup, aşka yeniden hayat vermeye hazırlanıyor.

Her şeye sahip, başarılı genç bir adamın hayatında bir anda güneş hiç doğmamak üzere batarsa… Ya sonra? Rüzgâr’ın Kalbi ‘’Bittiği yerde başlayan bir aşk hikayesi…’’

Rüzgarın Kalbi Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Saat Kaçta?

Rüzgarın Kalbi dizisi Fox Tv ekranlarında Cumartesi günleri saat: 20.00’de.

Rüzgarın Kalbi Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

Rüzgarın Kalbi dizisinin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman yapmaktadır.

Rüzgarın Kalbi Dizisinin Senaristi Kimdir, Senaryosu Kime Aittir?

Rüzgarın Kalbi dizisinin senaristi Özge Efendioğlu’dur.

Rüzgarın Kalbi Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Rüzgarın Kalbi dizisinde Burak Serdar, Sevda Kuşun Kanadında dizisindeki Tümay karakteri ile tanıdığımız Deniz Baysal, Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Funda Nereida Şirinkal, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Müge Akyamaç, Mehmetcan Mincinozlu, Seçil Buket Akıncı, Zeynep Elçin, Özlem Mahmutoğlu, Mert Asker oynamaktadır.

Rüzgarın Kalbi Dizisinin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Rüzgarın Kalbi dizisinde; Rüzgar karakterini Burak Serdar, Zeynep karakterini Deniz Baysal, Muammer karakterini Cezmi Baskın, Kemal karakterini Ahmet Saraçoğlu, Ayla karakterini Başak Daşman, Kutay karakterini Batuhan Begimgil, Neriman karakterini Funda Nereida Şirinkal, Mualla karakterini Ebru Aykaç, Erdem karakterini Turgut Tunçalp, Vahide karakterini Müge Akyamaç, Tekin karakterini Mehmetcan Mincinozlu, Hande karakterini  Seçil Buket Akıncı, Sibel karakterini  Zeynep Elçin, Başak karakterini Özlem Mahmutoğlu, Sadık karakterini Mert Asker canlandırmaktadır.

Rüzgarın Kalbi Dizisinin Konusu Nedir?

Rüzgar çok sevdiği aşkı Meltem’i iki yıl önce bir trafik kazasında kaybetmiştir. Meltem’i kaybetmesi sonrası büyük bir ruhsal çöküntüye giren Rüzar her şeyden ama en çok da anılarından kaçmak için Bosna Hersek’e gitmiştir. Rüzgar yaklaşık iki yıl ailesi de dahil kimse ile irtibat kurmaz. Türkiye’nin sayılı holdinglerinden biri olan Boran’ların sahibi annesi Vahide ve dayısı Kemal uzun uğraşlar sonucu Rüzgar’ın izini bulurlar. Ve Kemal Bosna’ya gidip Rüzgar’ı İstanbul’a geri getirir. Fakat Rüzgar’ın kalbi hala acılıdır. Yine duramaz ve kendisi için verilen kalabalık bir aile yemeğinden kimselere bir şey demeden kaçar. Tesadüfen karşılaştığı taksici sayesinde kendini Foça’da bulur. Zaten Rüzgar için nereye gittiğinin bir önemi yoktur. Zeynep, çocukluk aşkı Kutay ile evlilik arifesindedir. Düğünlerine bir hafta vardır ve hazırlıklar devam ederken Zeynep aldatıldığını öğrenir.

Rüzgarın Kalbi dizisinden replikler:

Rüzgar: Bak yıldız kaydı.ruzgarin kalbi replikleri
Zeynep: Hemen bir dilek tut o zaman.
Rüzgar: Hayır.
Zeynep: Neden?
Rüzgar: Çünkü gerçekleşmesi imkansız.

Neden kaçıyor bizden?
Bizden kaçmıyor abla, hatırlarından kaçıyor.

Merak etme, kalp sevdiğini bulur.

3/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.