Rüştü Recber Sözleri

Rüştü Reçber’in Fenerbahçe Sözleri, Rüştü Reçber’in Spor Sözleri, Rüştü Reçber’in Futbol Sözleri, Rüştü Reçber’in Barcelona Sözleri, Rüştü Reçber’in Rijkaard Sözleri, Unutulmaz Kaleci Sözleri, Rüştü Reçber’in Özlü Sözleri, Rüştü Reçber’in Beşiktaş Sözleri, Rüştü Reçber’in Unutulmaz Sözleri, Rüştü Reçber’in Kaleci Sözleri.

Fenerbahçe, Barcelona ve Beşiktaş forması giymiş olan Türk Milli Takımının unutulmaz kalecilerinden Rüştü Reçber’in sözleri:

Bu tarz elenişler Avrupa’da normal. Örneklerini görüyoruz. Ancak bizdeki çok büyütüldü. Zaten Galatasaray’ın başarılı dönemiydi. Taraftarımız bizden de beklenti içindeydi. Yenildik döndük. Aziz Yıldırım ABD’deydi. İçlerinde şimdiki Sivas başkanı Otyakmaz’ın da olduğu bir grup tesislere geldi. Ellerinde silahlarla bizi bekliyorlardı. Tesislerde de kimse yoktu. Düşünebiliyor musunuz? Gittim yanlarına ne istediklerini sordum. Bizlerin de onlar gibi üzgün olduğunu ilettim. Sorunu çözdük sanarak tesislerden ayrılırken kavga olayı gerçekleşti. Bu şahıslar daha sonra bizimle beraber deplasman uçağında bile yer aldılar. Bu nasıl mümkün olabilir? Kafamda sorular vardı. Daha önce de söyledim. Bir kulüp başkanının haberi olmadan oraya nasıl girebilirler? Artık nasıl anlarsanız anlayın. Fenerbahçe’nin Pendikspor’a yenilmesi üzerine maç sonrası yaşanan olaylarla ilgili olarak.

Başkan Aziz Yıldırım’la görüştüm. ‘Bir sene daha oynayıp bırakayım. Jübile yapalım’ dedim. Kabul etmedi. O dönem Yıldırım Demirören bir sohbet esnasında ‘kapımız açık’ demiş. Sağolsun. O şekilde Beşiktaş’a imza gerçekleşti. Fenerbahçe’den Beşiktaş’a transfer oluşu ile ilgili olarak söylediği söz.

Barcelona’da uzun yıllar oynamak için gitmiştim. Fakat Rijkaard buna engel oldu. Aradan yıllar geçmesine rağmen sebebini hala anlamış değilim.rustu recber sozleri

Eşim Işıl ve ben, İbrahim Tatlıses seven bir yapıya sahibiz.

Fenerbahçe camiası cam sırça gibidir. Dışı neyse içi de odur. İçindeki suyu dışarıdan görebilirsiniz.

Barcelona benim çocukluğumun, hayallerimin takımı idi.

2.83/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.